Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

27 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Zakupy w czasie i po epidemii

17 kwi 2020 - 17:17:08

Większość z nas a być może, że wszyscy czekamy aż skończy się ta epidemia koronawirusa, aby znów można było normalnie żyć. Już niedługo mają być znów otwarte min galerie handlowe, gdzie większość z was wyruszy na zakupy i dlatego pragnę wam zwrócić uwagę na to, aby wybierać małe centra handlowe jak min Tkalnia w Pabianicach, gdzie działają bardzo dobrze systemy wentylacyjne dzięki czemu jest dobra jakość powietrza i zmniejsza to ryzyko utrzymywania się bakterii czy wirusów w powietrzu. Myślę, że warto zwrócić uwagę na tego typu rzeczy, udając się wkrótce na zakupy.

Zakupy w czasie i po epidemii

27 lip 2020 - 17:43:51

Ja nie ryzykuję chodzeniem do galerii ze względu na dużą liczbę ludzi, przerzuciłam się na zakupy online i jestem bardzo zadowolona :)

Zakupy w czasie i po epidemii

27 lip 2020 - 22:45:50

up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-03-22 14:08 przez Aisha-Fasion-Show.

Zakupy w czasie i po epidemii

08 wrz 2020 - 13:41:20

Co to ma do zakupów z aliexpress?

Zakupy w czasie i po epidemii

03 paź 2020 - 12:22:17

swoją drogą ciekawe kiedy się doczekamy tego "po" pandemii..heh

Zakupy w czasie i po epidemii

21 paź 2020 - 21:20:51

Też mnie już ta cała sytuacja zaczyna denerwować... Chciałabym powrotu normalności, abym mogła normalnie wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi, itp. Ale też rozumiem zasadność obostrzeń. Dlatego staram się jednak unikać wielkich skupisk ludzi i co sie da to również kupuję w internecie. W sumie dzięki temu mozna czasem znaleźć jakies nowe ciekawe sklepy :)

Zakupy w czasie i po epidemii

18 gru 2020 - 11:03:19

Ja też się jakoś przyzwyczaiłam do zakupów online. Na pewno będą sobie chodzić do galerii, ale to w ramach bardziej spędzenia czasu

Zakupy w czasie i po epidemii

22 mar 2021 - 18:37:32

różnie to ze mną bywa - na pewno sporo rzeczy kupuję online choć mój ulubiony sklep to Carrefour - Znajduję tam wnet wszystko co potrzebne do domu. Poczynając od żywności kończąc na małym wyposażeniu ogrodu. Dodatkowo co i rusz mega promocje więc jest w czym wybierać

Zakupy w czasie i po epidemii

23 kwi 2021 - 12:43:20

Ja też online, ale raczej wolę sklepy producentów. Jeśli chodzi o piżamy i bieliznę to w cornette pl mają fajny wybór. W sumie to można tam kupić piżamy dla całej rodziny. To polski producent, warto do niego zerkną. Często mają fajne promocje.

Zakupy w czasie i po epidemii

17 lip 2021 - 00:02:42

Jesteśmy marką, która tworzy własne i niepowtarzalne wzory odzieży damskiej. Wysoka jakość, polska produkcja. Naszymi odbiorcami są kobiety w wieku 18-45 lat, które tak jak My uwielbiają modę oraz wygodę! Wszystkie nasze produkty są tworzone przez Nas - dla Was. Wejdź do świata mody razem z Nami!

Zapraszam do zaobserwowania konta KARIKO BUTIK na facebooku oraz instagramie! Nowa moda w świetnym stylu! Znajdziesz u nas odzież damską tj.: Sukienki, Bluzy, Koszule i wiele wiele więcej! Nie czekaj dłużej, odwiedź nasze social-media i wejdź w magiczny świat mody stworzony przez polski zespół! #wspierampolskichprzedsiębiorców

Zakupy w czasie i po epidemii

18 lis 2021 - 23:38:28

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.

Zakupy w czasie i po epidemii

27 sty 2022 - 01:44:36

Z pewnością dużym ułatwieniem jeśli chodzi o zakupy jest możliwość zamówienia takich z dostawą do domu. Przez to, że w Warszawie działa Anabru to ja nawet takie spożywcze sobie przez ich stronę zamawiam. Założyłam sobie tam konto, loguję się i zamawiam. Mogę nawet kilka dostaw sobie naprzód zaplanować, co jest mega wygodne. Zawsze na czas mam wszystko i jakościowo bez zastrzeżeń.

Zakupy w czasie i po epidemii

31 sty 2022 - 10:22:51

Fajnie sie czyta takie posty w 2022 roku kiedy zamiast końc pandemii mamy kolejne rekordy zgonów i zakażeń.

Zakupy w czasie i po epidemii

08 mar 2022 - 08:28:31

Cytat
Fennka
Fajnie sie czyta takie posty w 2022 roku kiedy zamiast końc pandemii mamy kolejne rekordy zgonów i zakażeń.

A teraz jeszcze bonusowo wojnę :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prośba o radę