Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

27 minut temu

Biznes

31 minut temu

tabernakula sklep

50 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Zakupy w czasie i po epidemii

17 kwi 2020 - 17:17:08

Większość z nas a być może, że wszyscy czekamy aż skończy się ta epidemia koronawirusa, aby znów można było normalnie żyć. Już niedługo mają być znów otwarte min galerie handlowe, gdzie większość z was wyruszy na zakupy i dlatego pragnę wam zwrócić uwagę na to, aby wybierać małe centra handlowe jak min Tkalnia w Pabianicach, gdzie działają bardzo dobrze systemy wentylacyjne dzięki czemu jest dobra jakość powietrza i zmniejsza to ryzyko utrzymywania się bakterii czy wirusów w powietrzu. Myślę, że warto zwrócić uwagę na tego typu rzeczy, udając się wkrótce na zakupy.

Zakupy w czasie i po epidemii

27 lip 2020 - 17:43:51

Ja nie ryzykuję chodzeniem do galerii ze względu na dużą liczbę ludzi, przerzuciłam się na zakupy online i jestem bardzo zadowolona :)

Zakupy w czasie i po epidemii

27 lip 2020 - 22:45:50

up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-03-22 14:08 przez Aisha-Fasion-Show.

Zakupy w czasie i po epidemii

08 wrz 2020 - 13:41:20

Co to ma do zakupów z aliexpress?

Zakupy w czasie i po epidemii

03 paź 2020 - 12:22:17

swoją drogą ciekawe kiedy się doczekamy tego "po" pandemii..heh

Zakupy w czasie i po epidemii

21 paź 2020 - 21:20:51

Też mnie już ta cała sytuacja zaczyna denerwować... Chciałabym powrotu normalności, abym mogła normalnie wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi, itp. Ale też rozumiem zasadność obostrzeń. Dlatego staram się jednak unikać wielkich skupisk ludzi i co sie da to również kupuję w internecie. W sumie dzięki temu mozna czasem znaleźć jakies nowe ciekawe sklepy :)

Zakupy w czasie i po epidemii

18 gru 2020 - 11:03:19

Ja też się jakoś przyzwyczaiłam do zakupów online. Na pewno będą sobie chodzić do galerii, ale to w ramach bardziej spędzenia czasu

Zakupy w czasie i po epidemii

22 mar 2021 - 18:37:32

różnie to ze mną bywa - na pewno sporo rzeczy kupuję online choć mój ulubiony sklep to Carrefour - Znajduję tam wnet wszystko co potrzebne do domu. Poczynając od żywności kończąc na małym wyposażeniu ogrodu. Dodatkowo co i rusz mega promocje więc jest w czym wybierać

Zakupy w czasie i po epidemii

23 kwi 2021 - 12:43:20

Ja też online, ale raczej wolę sklepy producentów. Jeśli chodzi o piżamy i bieliznę to w cornette pl mają fajny wybór. W sumie to można tam kupić piżamy dla całej rodziny. To polski producent, warto do niego zerkną. Często mają fajne promocje.

Zakupy w czasie i po epidemii

17 lip 2021 - 00:02:42

Jesteśmy marką, która tworzy własne i niepowtarzalne wzory odzieży damskiej. Wysoka jakość, polska produkcja. Naszymi odbiorcami są kobiety w wieku 18-45 lat, które tak jak My uwielbiają modę oraz wygodę! Wszystkie nasze produkty są tworzone przez Nas - dla Was. Wejdź do świata mody razem z Nami!

Zapraszam do zaobserwowania konta KARIKO BUTIK na facebooku oraz instagramie! Nowa moda w świetnym stylu! Znajdziesz u nas odzież damską tj.: Sukienki, Bluzy, Koszule i wiele wiele więcej! Nie czekaj dłużej, odwiedź nasze social-media i wejdź w magiczny świat mody stworzony przez polski zespół! #wspierampolskichprzedsiębiorców

Zakupy w czasie i po epidemii

18 lis 2021 - 23:38:28

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Mam kilka swoich sprawdzonych sklepów do których najczęściej zaglądam i jednym z nich jest https://www.ankabizuteria.pl/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego sklepu z biżuterią, to polecam wam do nich zerknąć. Moje zdanie, mam naprawdę spory wybór i niskie ceny.

Zakupy w czasie i po epidemii

27 sty 2022 - 01:44:36

Z pewnością dużym ułatwieniem jeśli chodzi o zakupy jest możliwość zamówienia takich z dostawą do domu. Przez to, że w Warszawie działa Anabru to ja nawet takie spożywcze sobie przez ich stronę zamawiam. Założyłam sobie tam konto, loguję się i zamawiam. Mogę nawet kilka dostaw sobie naprzód zaplanować, co jest mega wygodne. Zawsze na czas mam wszystko i jakościowo bez zastrzeżeń.

Zakupy w czasie i po epidemii

31 sty 2022 - 10:22:51

Fajnie sie czyta takie posty w 2022 roku kiedy zamiast końc pandemii mamy kolejne rekordy zgonów i zakażeń.

Zakupy w czasie i po epidemii

08 mar 2022 - 08:28:31

Cytat
Fennka
Fajnie sie czyta takie posty w 2022 roku kiedy zamiast końc pandemii mamy kolejne rekordy zgonów i zakażeń.

A teraz jeszcze bonusowo wojnę :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prośba o radę