Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z tymi rozmiarowkami?

19 lis 2016 - 15:20:16

Witam. normalnie nosze rozmiar L 40-42. zamowilam kiedys piżame victoria's sekret oczywiscie w rozmiarze L.dotarla ale tu porazka.okazala sie workiem na ziemniaki.oprocz mnie zmiescila by sie w niej jeszcze moja corka.na szczescie udalo sie sprzedac.pozniej zamowilam tą sama ale M.jest w miare ok.deptam troche po nogawkach i rekawy podwinełam ale w talii może być.po jakims czasie znalazlam na allegro piżame też VS w rozmiarze S. cena byla bardzo niska wiec zaryzykowalam i okazała sie strzalem w 10.wszystko pasowalo idealnie. po jakimś roku spodobała mi sie piżamka naszej firmy KEY.pamietajac tamte przejscia od razu zamowilam S.no i znowu porazka. spodnie sięgały do łydek a bluzy nie mogłam dopiąć. dobrze że na córke pasuje.nie wiem o co tu chodzi.

Co z tymi rozmiarowkami?

19 lis 2016 - 15:42:21

A sprawdzalas wymiary? Rozmiar rozmiarowi nie rowny. W HM mam S, w Reserved M, Sinsay L :D

Co z tymi rozmiarowkami?

19 lis 2016 - 15:55:59

no wlasnie nie .myslalam ze L to L. a okazalo sie ze w primarku L to tez dla mnie worek. znowu LINDEX L jest dla mnie za mala.nie wspomne juz o ciuchach z LIDLa

Co z tymi rozmiarowkami?

19 lis 2016 - 16:50:32

Bo trzeba patrzeć na wymiary szczegółowe na nie na metce że pisze S.M,L,XL itd bo różni producenci różnie szyją a najlepiej to w sklepie przymierzyć po prostu i nie będzie problemu czyta

Co z tymi rozmiarowkami?

19 lis 2016 - 16:55:51

no najprosciej ale nie zawsze sie da. sprobuj w LIDLu przymierzac bielizne.a ja czesto kupuje tez przez internet

Co z tymi rozmiarowkami?

20 lis 2016 - 13:26:24

to jest strasznie frustrujące i wkurzajace z tymi rozmiarówkami Oznaczenia XS S M L XL XXL są standartowe tylko nie wiedziec czemu producenic odzieży tego nie przestrzegaja.

Co z tymi rozmiarowkami?

20 lis 2016 - 15:12:05

Trzeba wiedzieć, że że coraz częściej rozmiary są tworzone pod różne typy sylwetki wysoki, niski, szczupły, grubszy, dzięcięcy, dorosły, męski, żeński itd)(, nie każdy o tym wie i dlatego tak jest. Najlepiej jak sprzedawcy podają odrazu wymiary dla danego rozmiaru, np bon prix takie tabele miał i można było sobie dobrać, a tak kupujesz M pod standardzik a dostajesz M dla niskich i szczupłych lub niskich i grubszych, może być też dla wysokich i grubszych lub wysokich i szczupłych...firmy zapominają o wstawianiu tabel na swoich stronach, a nie każdy wie że one są i że wogóle takie istnieją.

Co z tymi rozmiarowkami?

20 lis 2016 - 20:00:22

tragedia.zobaczylam reklame lidla w tv. wpadlam do sklepu wzielam z koszyka piżame w rozmiarze L i poszlam do domu. a tam rozczarowanie. przecież nie bede piżamy w sklepie przymierzac

Co z tymi rozmiarowkami?

29 lis 2016 - 11:55:52

Każda firma ma chyba swoją rozmiarówkę, ale zazwyczaj są też podane wymiary więc kupując przez internet możesz sobie zmierzyć wszystko :)

Co z tymi rozmiarowkami?

29 lis 2016 - 12:46:25

Cytat
martynek1990
A sprawdzalas wymiary? Rozmiar rozmiarowi nie rowny. W HM mam S, w Reserved M, Sinsay L :D

dziękuję ci za te słowa:) i niech każda która nie sprawdza wymiarów nie myśli ze rozmiar w każdym sklepie czy danej marce jest zawsze takie sam:)

Co z tymi rozmiarowkami?

29 lis 2016 - 17:26:59

to prawda nie jest równy a najgorsze jest to ze jak się kupi M i będzie za duża to człowiek myśli że schudł he he, no i masz czyli mamy w sklepie się
rozbierać

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Co z tymi rozmiarowkami?

07 gru 2016 - 08:31:06

Ja zawsze największe utrapienie mam z jeansami, nienawidzę ich kupować. Dziesięć sklepów, ba!, nawet dziesięć różnych modeli w tym samym sklepie w rozmiarze powiedzmy 27, a jedne pasują super, w drugich się nie zapnę, w trzecich w udach jest taki luz, jakbym była facetem i musiała tam schować swojego przyjaciela. No ja po prostu nie wiem... Dlatego spodnie lubię kupować hurtem, jak już jestem na tych zakupach, a potem mieć przez parę lat (i to raczej 8-10 niż 2-3 ;)), aż się zniszczą.

Co z tymi rozmiarowkami?

11 kwi 2017 - 12:37:42

niestety, zauważyłam, że nawet w tym samym sklepie rozmiar rozmiarowi nierówny! jeśli się zamawia i można zwrócić to spoko..ale z rozmiarówką na Ali to już naprawdę trzeba dobrze trafić :P noszę rozmiar S, tam mniejszych rzeczy niż M nie zamawiam...

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Co z tymi rozmiarowkami?

08 maj 2017 - 10:34:10

witam

Co z tymi rozmiarowkami?

08 maj 2017 - 10:56:28

Koniecznie trzeba zwracać uwagę na wymiary bo tak wlasnie mozna sie przejechać jak nasz autorka wątku... ja kilka razy wtopiłem z wymiarami i boje sie kupowac w necie wiec zaglądam na tabele wymiarów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny pomóżcie jestem świadkiem