Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

37 minut temu

Biznes

41 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakupy aliexpress opinie

13 sty 2016 - 12:02:19

Chcę zacząć przygodę z aliexpress, potrzebuję kilku rad od bardziej doświadczonych dziewczyn, które robią tam regularnie zakupy.
Powiedzcie mi co warto tam zamawiać a czego lepiej unikać? Wiem, że ciuch ciuchowi nierówny itd i z jakością może być różnie ale pewnie macie już jakieś doświadczenie z nieudanymi zakupami i istnymi perełkami :D liczę na Wasze rady :)

Zakupy aliexpress opinie

13 sty 2016 - 12:28:41

Uwielbiam Aliexpress serce
Kupuję tam sporo rzeczy - dodatki, biżuterię, ciuchy, czasami buty.
Najlepsze w Ali jest to, że jeśli nie dostaniesz towaru, to bez zbędnych ceregieli zwracają kasę! :)

Tu na forum są watki, w których znajdziesz porady jak zamawiać, dziewczyny wrzucają też ino o swoich znaleziskach.

Wiadomo, z jakością bywa różnie, ale jeśli kupujesz rzeczy po 1-5$ to cudów się nie spodziewaj, choć czasami Majdriendy zaskakują :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Zakupy aliexpress opinie

31 sty 2016 - 18:44:52

Ja teraz zamówiłam kilka etui do telefonu i czekam na przesyłki, na allegro za te etui zapłaciłabym ok 30-40 zł a na alie łącznie 2$ czyli ok 8 zł :)
co do ubrań to raczej bym się nie odważyła tym bardziej że Chinki mają mniejsze rozmiary od naszych, ale myślę że różnego rodzaju dodatki, sztuczna biżuteria itp. są ok

Zakupy aliexpress opinie

31 sty 2016 - 18:55:11

Poczekam jeszcze na inne odpowiedzi, ale chyba zamówię tak z ciekawości, drogie nie są. Jak źle trafię to pewnie już nic nie zamówię.

Hej to znowu ja, zamówiłam bluzkę i czekam i czekam już 19 dni ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-03 13:31 przez amanda140.

Zakupy aliexpress opinie

06 kwi 2016 - 23:02:56

ja zamawialam akcesoria do włosów i czapusie dla dzidzi. Wszytsko w bardzo dobrej jakości, nie trafilaM na zadnego bubla. Długo przegladam aukcje, przypatruje sie zdjeciom, czytam opinie. Mysle, ze to klucz do sukcesu, chpć odrobina szczescia tez sie przyda.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Zakupy aliexpress opinie

12 wrz 2016 - 21:55:45

Ostatnio znalazłam fajną stronkę, gdzie robiąc zakupy online, dostajesz cześciowo zwrot wydanych pieniędzy.
Refunder ma ponad 531 sklepów do wyboru, więc znajdziesz też coś dla siebie!
Są tam m. in. Aliexpress, redcoon, groupon i wiele wiele więcej.
Co najciekawsze, przy Twoim pierwszym zakupie za minimum 50 zł, zarówno Ty i ja dostaniemy po 25zł, jeśli zarejestrujesz się z mojego reflinka.
Poza tym, jako nowy użytkownik dostaniesz podwójny zwrot za zakupy w przeciągu pierwszych 48godzin.
Uważam, że warto. Sama zaczynam zabawę z tym serwisem .Jeśli nie będziesz czegoś wiedzieć to pisz, postaram się doradzić ;)
Link do refundera: https://www.refunder.pl/zapros/57d6436c627a7

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc przy otwarciu sklepu Calvin Klein Tommy Hilfiger