Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakupy na aliexpress

11 sty 2016 - 12:40:31

Ostatnio jest szał na zakupy na aliexpress, faktycznie większość rzeczy można dostać w super niskich cenach ale czy faktycznie nie ma ryzyka wyrzucenia kasy w błoto?
Czym się kierujecie robiąc zakupy na aliexpress? Widziałam sporo wątków o zakupach ubrań czy butów np za dolara, kupując takie przedmioty zapewne liczycie się z tym, że paczka nigdy nie dojdzie.
Na co zwracać uwagę kupując w chinach? ??

Zakupy na aliexpress

11 sty 2016 - 12:48:11

@omacek ryzyko zawsze jest ale kto nie ryzykuje ten... ;) przed zakupem sprawdź opinie o sprzedającym :)
ja właśnie znalazłam naszyjnik za 0.96$ i chyba zaryzykuję- to nie majątek a może akurat uda się upolować fajny dodatek za grosze :)

Zakupy na aliexpress

11 sty 2016 - 12:52:02

Do mnie w piątek dotarł pokrowiec do telefonu, który w przeliczeniu na nasze wyniósł mnie ok 6 zł (darmowa przesyłka) , jestem zadowolona i polecam. Jedyną wadą jest długi czas oczekiwania, ale za taką różnicę w cenie warto :)

Zakupy na aliexpress

11 sty 2016 - 13:20:26

Dziewczyny a czy jest jakiś limit na zamówienie tzn czy trzeba kilka rzeczy czy można jedną ? i jak wgl złożyć tam zamówienie :)

Zakupy na aliexpress

12 wrz 2016 - 22:25:41

Ja kupiłam tam już sporo rzeczy, niestety prawda jest taka że istnieje takie ryzyko że przedmiot nie dojdzie. W większości przypadków nie ma problemu ze zwrotem pieniędzy, jednak już kilkakrotnie przedmiot mi nie doszedł a sprzedawca umył ręce...

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Zakupy na aliexpress

20 wrz 2016 - 12:56:26

ja już z dwa czy trzy razy zamawiałam w aliexpress przedmioty i nigdy się nie nacięłam, zawsze towar przyszedł 100% taki jak w aukcji. zakupy w aliexpress naprawdę sie oplacaja.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Zakupy na aliexpress

23 wrz 2016 - 22:43:01

trochę mnie denerwuje długi czas oczekiwania na dostawę...cały czas zamierzam coś kupić i rozmyślam się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alieexpress - cło