Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomoc w doborze fryzury

28 gru 2015 - 20:57:25

Hej Szafowiczki :)

Miałabym do Was ogromną prośbę, już dłuższy czas zastanawiam się nad zmianą fryzury. Jednak nie wiem czy moje włoski skrócić radykalnie, zrobić prostą grzywkę,, na ukos itp....Czy pomogłybyście mi w określeniu kształtu mojej twarzy. Nie wiem czy jest ona podłużna, owalna czy okrągła...? Pomożecie ? Może na tym portalu znajdą się też inne dziewczyny zmagające się z tym problemem....? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Wiola



niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc w doborze fryzury

28 gru 2015 - 21:24:02

Masz twarz owalną i ułatwione zadanie, bo pasują do niej prawie wszystkie fryzury :)

Pomoc w doborze fryzury

28 gru 2015 - 22:27:23

Mam identyczną długość włosów jak Ty, przedziałek po boku. przerabiałam już grzywkę prostą grzywkę na bok. jeśli Twoje włosy się przetłuszczają, to nie rób sobie grzywki - po kilku godzinach będzie nieestetycznie wyglądać, przede wszystkim w lato, trzeba ja układać. Jeśli jest na ukos, to wchodzi w oczy. Spróbuj wyrównać końcówki z tyłu, aby uporządkować fryzurę i proponuję Ci ombre - spróbuj,na prawdę warto. Zainwestuj w dobrego fryzjera. Myślę, że dla Twojej długości 150 zł na porządne ombre wystarczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aliexpress kupowanie