Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Strony jak Aliexpress

24 sie 2015 - 09:52:33

Jak w temacie ;) Znacie jakieś inne strony jak Aliexpress? Mam na myśli serwisy, gdzie tak samo jak na Aliexpress można kupić różne rzeczy po taniości? Czy raczej ten kolos nie ma żadnej konkurencji? ??

Strony jak Aliexpress

14 paź 2015 - 11:54:24

Taobao.com , trzeba tłumaczyc stronę na polski, niestety jest po chińsku. Osobiście nic tam nie zamówiłam, ale przymierzam sie do tego :)

Strony jak Aliexpress

14 paź 2015 - 12:03:48

@Hogatta20 a jak z kosztami przesyłki? też jest w większości opcja darmowej dostawy jak na Ali? :)

Strony jak Aliexpress

14 paź 2015 - 12:11:12

Niektóre są darmowe, inne nie , ale czytałam że jest duzo polskich pośredników którzy sprowadzają zakupione przez nas rzeczy do Polski. Jeśli chodzi o produkty to zauważyłam dużo nowych, których nie ma na aliexpress, dlatego powoli będę się w to wdrażać :)

Strony jak Aliexpress

16 paź 2015 - 08:31:41

jest jeszcze dhgate.com - serwis bardzo podobny do aliexpress, z tymże więcej jest tam ofert zakupów hurtowych i wtedy cena towaru potrafi być dużo niższa niż 1 sztuki. Robiłam tam sporo zakupów i polecam.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Strony jak Aliexpress

20 paź 2015 - 08:19:04

A jak wygląda sytuacja z wysyłką? Jakie są koszta?

Strony jak Aliexpress

13 lis 2015 - 14:08:37

ja kupuje na www.alishop.com.pl, darmowa dostawa, towar zawsze do mnie trafił :)

Strony jak Aliexpress

13 lis 2015 - 14:15:36

Cytat
N1cci
jest jeszcze dhgate.com - serwis bardzo podobny do aliexpress, z tymże więcej jest tam ofert zakupów hurtowych i wtedy cena towaru potrafi być dużo niższa niż 1 sztuki. Robiłam tam sporo zakupów i polecam.

a jak z wysyłką? i cłem w przypadku hurtowych zakupów? miałaś kiedyś nałożone czy raczej udawało się bez cła?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aliexpress przesyłka