Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak założyć konto na aliexpress?

19 sie 2015 - 08:57:02

To mój pierwszy post na forum Szafy, mam nadzieję, że będzie tu miło :)
Ale do rzeczy...
Znajomi ostatnio dużo kupują na Aliexpress i ja też bym chciała samodzielnie robić tam zakupy. Nie chcę ich ciągle prosić o złożenie zamówienia i być na ich łasce. Jak założyć konto na aliexpress? Nie znam dobrze angielskiego, a nie chciałabym czegoś pochrzanić. Pomożecie? help

Jak założyć konto na aliexpress?

19 sie 2015 - 09:51:03

Zakładanie konta na Aliexprees jest dziecinnie proste :)
Konto zakładałam już jakiś czas temu, ale od tamtej pory nic się nie zmieniło.

Sprawdziłam i zrobiłam screeny tak

1. Wchodzisz na stronę główną (http://www.aliexpress.com/) i klikasz Join albo niżej Join Free (jedno i to samo).


2. Podajesz swój login i wpisujesz kod, który pojawi się po prawej stronie, następnie klikasz przycisk Next.


Strona po wpisaniu @:

3. Zostajemy przekierowani na stronę informującą, że na podany adres mailowy został przesłany link aktywacyjny. Mamy 24 h na kliknięcie w niego ;)


Jeśli link nie dotarł, klikamy w opcję widoczną na powyższym screenie ;)
...i wybieramy jedną z 3 opcji
* sprawdzamy zakładkę spam na swojej skrzynce,
* Ponowne wysłanie linku na wskazany wczesniej adres mailowy lub
* Podajemy inny adres.

4. Sprawdzamy skrzynkę, klikamy w "Continue lub w link.


5. Podajemy dane do konta. Hasło oraz imię i nazwisko > Zatwiedzamy ("Confirm";)

6. Gotowe!


Zostajemy przekierowani na stronę główną.

Udanych zakupów! ;P

Jak założyć konto na aliexpress?

19 sie 2015 - 12:17:29

@ktopuk świetnie to wytłumaczyłaś serce ja też noszę się z zamiarem założenia tam konta, jest też sporo filmików w necie, jak korzystać ze strony i jak robić tam zakupy ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 5/5

Jak założyć konto na aliexpress?

25 sie 2015 - 18:10:44

Możesz sobie włączyć język polski(po prawej u góry), nie przejmuj sie zakładaniem konta, tylko uważaj przy płatności, wybierz sposób bezpieczny i tani. [moderacja - reklama] Uważaj tez na próby oszustwa, chińczycy maja kilka sposobów , jednym z popularniejszych jest sposób na spór i częściowy zwrot kasy. Jak zaakceptujesz to możesz zostać tylko z groszami ze zwrotu, bez towaru i kasy. Patrz na opinie o sprzedawcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-26 11:44 przez moderator.

Jak założyć konto na aliexpress?

16 wrz 2015 - 11:48:18

czy mogłabyś również wstawić screeny jak będziesz coś zamiawiać jaki sposób płatności wybrać? chcę zamówić chustę ale obawiam się że zrobię coś nie tak...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strony jak Aliexpress