Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W poprzednich wątkach kilka z Was pytało, jak zamawiać na Aliexpress.
Postanowiłam złożyć zamówienie na ogromną kwotę ($0,25)i pokazać Wam jak złożyć zamówienie :)

Na stronie http://www.aliexpress.com/ poszukujemy interesujących nas produktów. Gdy już znajdziemy, dodajemy produkt do koszyka (przycisk "Add to Cart";), jeśli nie zamierzacie szukać juz niczego innego i chcecie kupić tylko ten jeden produkt można od razu kliknąć "Buy Now" (klikając w tę opcję od razu zostaniemy przekierowani do płatności).

Poniżej screen koszyka:


W koszyku możemy jeszcze zmienić ilość produktów, np. z 1 szt. zmienić na 5, 10 albo 50, żeby obdarować koleżanki i rodzinę, albo zmniejszyć ilość produktów. Mając w koszyku większą ilość rzeczy, można także niektóre z tego poziomu usunąć.

Jeśli jesteśmy zdecydowani na zakup, klikamy "Buy all from this seller". Następnie zostajemy przekierowani na stronę podsumowania:


Tutaj mamy wyświetlony adres do wysyłki, istnieje też możliwość jego zmiany (Add a new address".

Jeśli wszystko się zgadza, potwierdzamy zamówienie (przycisk "Place Order";) i zostajemy przekierowani na stronę płatności:


Wybieramy rodzaj karty i uzupełniamy dane:
- numer karty
- data ważności
- kod zabezpieczający
- imię i nazwisko właściciela karty

Na stronie klikamy "Pay Now" i gotowe! tańczy


Teraz czekamy na doręczenie - zwykle 14-30 dni :)

Jak widać na przedostatnim screenie można też płacić za pomocą Przlewy24* :) ale ja zawsze płacę kartą, z której następnie jest mi ściągnięta konkretna kwota zgodnie z aktualnym kursem $.


*Jeśli ktoś płacił na Alli przez Przlewy24 może opisać procedurę ;)


Screeny w lepszej jakości - kliknij w wybrany ;)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-14 12:18 przez grysik.

ale pomocny wątek- super !!!!

ok wszystko fajnie ceny tez sa bardzo korzystne ale nie mogę zalozyc tam konta w momencie gdy klikam dołacz i wpisuje mojego maila wyskakuje mi okienko z kodem zabezpieczającym który wyswietla się obok jest troszkę w dziwnym kształcie wpisuje ten kod i ciagle jest nie prawidłowy a widze ze wpisuje dobrze ... hmmmm dziwne w każdym razie ja nie koge tam zalozyc konta

@Leonka591, możesz podesłać screen? Tu albo na PW, może uda nam się wspólnie rozwiązać problem ;)

Tutaj macie fajnie i kolorowo wytłumaczone jak kupować krok po kroku jak kupować :)
Aaaa no i na tej stronie macie aliexpress po polsku, warto zobaczyć :). Ja kupuje tylko przez ta strone bo w razie czego zwracaja całą kasę gdyby sprzedający nie wysłał przedmiotu, a niestety czasem sie to moze zdazyc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak założyć konto na aliexpress?