Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeśli macie coś wystawione na sprzedaż to z pewnością napisze do Was jedno z utworzonych w styczniu kont na portalu z prośbą o podanie maila i dostaniecie maila o takiej treści, rzekomo z portalu ale bardzo biednie wyglądającego. To nie jest odosobniony przypadek.
Polecam zwijać się stąd skoro admini nie radzą sobie z napływem takich treści.



Dziękuję za ostrzeżenie - dostałam prywatną wiadomość z informacją na ten temat. Nic nie sprzedaję z mojego konta. Ale dobrze wiedzieć, że taki problem się pojawił. Wszyscy powinni być ostrożni nie tylko na tym portalu.
Pozdrawiam

Witam,,dziękuję za info,,przychodzą wiadomości że ktoś domaga się naszego meila ale tutaj mi się to nie zdarzyło jeszcze,,na innych portalach tak,,trzeba być bardzo ostrożnym i nigdy nie podawać,,,na portalach sprzedażowych przechodzi się do płatności przez dany system który jest wiarygodny,,coś o tym wiem bo jestem od wielu lat na nich,,nic się nie dzieje ,,,należy ignorować maile od niby kupującego który nie potrafi zrobić przelewu,,pilnujcie się dziewczyny ale portale są bezpieczne.

Dostałam dziwną wiadomość z prośbą od maila od użytkownika KatarzynaDomagala "Witam, zainteresowało mnie Pana ogłoszenie, czy jest ono nadal aktualne? Próbowałem teraz kupić, ale przy zamówieniu z dostawą muszę podać maila sprzedawcy, proszę o przesłanie mi go na Emajl. Pozdrowienia dla Państwa"
Nie podałam tych danych, jednak jeśli klikną w "Kup teraz", to wszystko im się wyswietli.
Co robi szafa w tej sprawie? Chyba faktycznie trzeba stąd spadać...

taką wiadomość otrzymałam od nich wczoraj



No nie wierzę.....chyba stąd spadam, jest niebezpiecznie i nie warto. i tak sprzedaż idzie beznadziejnie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ja nie polecam klikać w żadne linki, regulamin szafowy mówi jak ma przebiegać płatność więc najlepiej tego się trzymać. Myślę, że warto zrobić sobie screnny lub zdjęcia tych wiadomości do celów dowodowych jakby co i oczywiście raportować takie próby nawiązania sprzedaży.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tommydesign Polecam