Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Polecam biżuteria

08 gru 2021 - 22:14:31

Na sklep trafiłam przy przeglądaniu ofert z biżuteria srebrną, musiało być coś interesującego na pierwszy rzut oka, bo przestałam szukać innych ofert. Sprawia mi przyjemność oglądanie biżuterii, oglądam, niekoniecznie szukając czegoś do kupienia. Jestem pod wrażeniem różnorodności oferty sklepu. Jeśli czegoś konkretnego będę szukała i nie znajdę, to pewnie zgłoszę takie zapotrzebowanie. Tak więc na stronie nie widzę potrzeby zmian, jest łatwa. Zakupione wyroby podobają mi się, jestem zadowolona. Dostawa zadziwia szybkością, bardzo sympatyczne są osobiste akcenty Ani w postaci sms-a, że przesyłka jest gotowa do drogi. A więc dziękuję za wszystko i życzę powodzenia.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 3/5

Polecam biżuteria

30 gru 2021 - 17:20:25

Ostatnio udało mi się kupić przepiękną biżuterie w sklepie https://edibazzar.pl/ zajrzyj do niego, na pewno coś dla siebie znajdziesz. U nich wszystkie dodatki są w świetnych cenach.

Polecam biżuteria

24 sty 2022 - 22:17:18

Kocham biżuterię i staram się wyszukiwać takie prawdziwe perełki. Wiele znajduję na stronie https://jubilove.pl gdzie jest markowa biżuteria w większości klasy premium. Najbardziej podobają mi się bransoletki i pierścionki. Chętnie przeglądam też kolczyki, ale tych mam najwięcej w swojej kolekcji, więc kupuję rzadko.

Polecam biżuteria

25 sty 2022 - 10:38:39

Ja zakładam na co dzień właściwie tylko kolczyki. Zazwyczaj stawiam na którąś z par od https://dittazimmermann.com/kategoria/kolczyki/wiszace/. Mają piękne wzory i różnorodne modele. Bardzo polecam :)

Polecam biżuteria

28 sty 2022 - 21:14:08

Nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj biżuterię kupuję tylko w sprawdzonych miejscach. Moim ulubionym sklepem ostatnio jest AnKa Biżuteria , ponieważ tylko tam udało mi się znaleźć z tak ładne pierścionki z kamieniem księżycowym. Polecam wam tam zerknąć, ponieważ ładniejszych propozycji nie znajdziecie nigdzie.

Polecam biżuteria

08 kwi 2022 - 01:22:08

Ja kupuję w sprawdzonym już dla mnie miejscu na https://www.ecla.pl
Ostatnio polubiłam srebro z dodatkami cyrkonii ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafa została zaatakowana przez hakerów, lepiej się stąd zwijajcie