Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

41 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uwaga na OSZUSTKĘ:
<moderacja-login/link profil>

Miesiąc temu zamówiłem u niej parę rzeczy na wartość 100zł, pieniądze przelałem na konto ale towar nigdy nie przyszedł.
Prosiłem o podanie numeru przesyłki, którego do dzisiaj mi nie podała, argumentując że wysłała przesyłką ekonomiczną i że są święta więc pewnie długo idzie, po czym na koniec mnie zablokowała i zaczęła mi grozić swoim mężem.

Odradzam kupowanie od tej oszustki, nie wiem jakim cudem dorobiła się znaczku "zaufanego profilu", skoro oprócz mnie w tym samym czasie oszukała jeszcze jedną osobą, z którą jestem w kontakcie i nie zamierzamy tak tego zostawić.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-25 20:44 przez moderator.

Ta sama sytuacja jeśli chodzi o mnie,również zostałem oszukany przez tą samą panią zakupu dokonałem jakiś miesiąc temu,pani używała tych samych argumentów co u pana powyżej,2 tyg temu napisała że nadała paczke jednak do tej pory nic nie doszło,jednak transakcje odbyły sie poza szafa wiec ciezko bedzie coś z tym zrobić,wychodzi na to że pani jest uczciwa tylko jak ktoś kupi od niej przez szafę jak poza szafą to oszukuje ludzi.

UWAGA!!! PANI AFERZYSTKA DZIAŁĄ NA SZAFIE I NA ALLEGRO RÓWNIEŻ!!!! TUTAJ NA SZAFIE SPRZEDAWAŁA KURTKI FIRMY MONCLER!!! NA ALLEGRO TO SAMO PO 220 ZL ZA SZTUKE +13 ZL WYSYŁKA
TUTAJ USUNEŁA CHYBA SWOJE KONTO BO NIE WIDZE ALE NA ALLEGRO JEST POD NICKEM ALICJA0702 i pod imieniem Alicja <moderacja> z Pabianic
TO JEST OSZUSTKA KTÓRA MOWI ZE WYSLALA PRZESYŁKĄ EKONOMICZNA I JUZ WPRAWIE 2 MIESIACY CZEKAMY Z INNYMI POSZKODOWANYMI KOBIETAMI NA KURTKI!!!!
A JAK PISZESZ DO ALICJI0702 ZEBY WYSLALA POTWIERDZENIE WYSYLKI TO ZACZYNA GROZIĆ ARTYKULAMI I MECENASAMI
TO JEST PSYCHICZNE CHORA KOBIETA
KIEDYS W 2010 roku aresztowali taka panie Ole i dali jej 8 lat,możliwie ze to ona juz wyszla na wolnosc i znowu działa
Lub inna pani Anna tez dali jej 7 lat w 2011 i możliwe ze powrocili pani z wezienia.Wczoraj akkurat czytałam w internecie o tym
Wiec pro



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-06 11:13 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

@ffruktoza jeżeli sytuacja dotyczy naszego serwisu prosimy o zgłoszenie użytkowniczki za pomocą centrum sporów oraz dodanie jej loginu w wątku CZARNA LISTA

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

zostałam oszukana przez szafiarke