Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 17:55:01

Witam. Zostałam świadomie oszukana przez panią o nicku <moderacja>. Kupiłam u niej zestaw bluzeczek dla córki. Zamiast czerwonej dała mi żółtą która ma dziury ze starości na przodzie, do tego liczne plamy. Blała z myszką minnie jest siwa ze starości, niebieska z miją, ma plamy, starą popękana już aplikację i dziurę, czarna jest już wyblakła, szara ma dziurę, różowa z pony ma cały tył brudny nie do sprania i posiada liczne plamy na przodzie a ta z pieskiem ma duże czarne plamy na dole chyba od markera bo wygląda to tak jakby mazak się rozlał. link do tych bluzek: <moderacja>
Prosze sobie zobaczyć profil oszustki. Przesyłke wysyłała miesiąc czasu i dopiero po interwencji szafki ją nadała. UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY. <moderacja> to jej nick. Dane tej pani moge podac na priv.

<moderacja> Na forum nie podajemy loginów poza wątkiem CZARNA LISTA

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 18:12 przez moderator.

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 17:59:09

dobra będziemy uważać.

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 17:59:44

wiesz jako dojrzała kobieta chyba powinnaś wiedzieć ze nie można ujawniać cudzych danych osobowych, takie sprawy załatwia się na policji... a nie na forum szafy, jeśli zostałaś oszukana zgłoś to do administracji i na policję

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 18:16:30

Na forum nie ujawniamy danych innych osób ani ich loginów. Nie dodajemy także wątku dotyczącego transakcji na szafce w dziale dotyczącym Aliexpress.
Jedyne miejsce na forum w którym opisujemy osoby według nas nieuczciwe jest wątek CZARNA LISTA- tam możemy podawać loginy i opis sytuacji.

CZARNA LISTA- zgłoszenia

Ponadto jeśli czuje się Pani oszukana proszę w pierwszej kolejności zgłosić sprawę do szafowego centrum sporów, link poniżej:

Centrum sporów- zgłoszenie

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 18:17:30

Ale czy ja podałam jej imię? Nie, wiec o co takie halo? Na policje to dopiero pójdę a do administracji jest już sprawa zgłoszona dzisiaj. Chciałam tylko ostrzec inne użytkowniczki bo wiem że dużo dziewczyn kupuje ciuszki dla dzieci na szafce.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 18:22:29

@anulcia263 dane to nie tylko imię. Zachęcam do przeczytania regulaminu. Ponadto tak jak napisałam powyżej- na forum jedyne miejsce w którym ostrzegamy przed nieuczciwymi użytkowniczkami jest czarna lista do której powyżej podałam link.

Temat został zamieszczony w dziale zakupów na portalu Aliexpress.

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

01 sie 2018 - 18:51:58

Bardzo niefajnie spotkać oszusta...

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

17 sie 2018 - 12:15:24

okej, trzeba uważac :) dobrze że mowisz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy na mini shop nie bedzie podroby