Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

19 minut temu

dieta organizacja

33 minut temu

przestrzeganie diety

50 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 17:55:01

Witam. Zostałam świadomie oszukana przez panią o nicku <moderacja>. Kupiłam u niej zestaw bluzeczek dla córki. Zamiast czerwonej dała mi żółtą która ma dziury ze starości na przodzie, do tego liczne plamy. Blała z myszką minnie jest siwa ze starości, niebieska z miją, ma plamy, starą popękana już aplikację i dziurę, czarna jest już wyblakła, szara ma dziurę, różowa z pony ma cały tył brudny nie do sprania i posiada liczne plamy na przodzie a ta z pieskiem ma duże czarne plamy na dole chyba od markera bo wygląda to tak jakby mazak się rozlał. link do tych bluzek: <moderacja>
Prosze sobie zobaczyć profil oszustki. Przesyłke wysyłała miesiąc czasu i dopiero po interwencji szafki ją nadała. UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY. <moderacja> to jej nick. Dane tej pani moge podac na priv.

<moderacja> Na forum nie podajemy loginów poza wątkiem CZARNA LISTA

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 18:12 przez moderator.

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 17:59:09

dobra będziemy uważać.

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 17:59:44

wiesz jako dojrzała kobieta chyba powinnaś wiedzieć ze nie można ujawniać cudzych danych osobowych, takie sprawy załatwia się na policji... a nie na forum szafy, jeśli zostałaś oszukana zgłoś to do administracji i na policję

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 18:16:30

Na forum nie ujawniamy danych innych osób ani ich loginów. Nie dodajemy także wątku dotyczącego transakcji na szafce w dziale dotyczącym Aliexpress.
Jedyne miejsce na forum w którym opisujemy osoby według nas nieuczciwe jest wątek CZARNA LISTA- tam możemy podawać loginy i opis sytuacji.

CZARNA LISTA- zgłoszenia

Ponadto jeśli czuje się Pani oszukana proszę w pierwszej kolejności zgłosić sprawę do szafowego centrum sporów, link poniżej:

Centrum sporów- zgłoszenie

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 18:17:30

Ale czy ja podałam jej imię? Nie, wiec o co takie halo? Na policje to dopiero pójdę a do administracji jest już sprawa zgłoszona dzisiaj. Chciałam tylko ostrzec inne użytkowniczki bo wiem że dużo dziewczyn kupuje ciuszki dla dzieci na szafce.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

29 lis 2016 - 18:22:29

@anulcia263 dane to nie tylko imię. Zachęcam do przeczytania regulaminu. Ponadto tak jak napisałam powyżej- na forum jedyne miejsce w którym ostrzegamy przed nieuczciwymi użytkowniczkami jest czarna lista do której powyżej podałam link.

Temat został zamieszczony w dziale zakupów na portalu Aliexpress.

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

01 sie 2018 - 18:51:58

Bardzo niefajnie spotkać oszusta...

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE

17 sie 2018 - 12:15:24

okej, trzeba uważac :) dobrze że mowisz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy na mini shop nie bedzie podroby