Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Najlepiej wygumkować tego negatywa,bo o to chyba pytać autorka.:)

To jak zgłosi to pewnie wygumkują jeśli jest jak Autorka twierdzi ;)

Kolory w realu to jakby jasnoróżowo-łososiowy (w przewadze) i trochę bardzo jasnej szarości. A to najciemniejsze to granat. No nijak nie jest to zestaw barw z oryginału.

@malmie
Zerknęłam i faktycznie tamci dostali pozytywny,a autorka negatyw.
Dziwna sprawa.
Ja bym zgłaszała od razu.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No i ja właśnie tego nie rozumiem, o co to poszło ? Towar inny, ale dany pozytyw, a tu masz od sprzedawcy negatyw i to taki konkretny jakby z grubszej rurki.

Zszokował mnie ten brak szacunku. Musiałam dać upust emocjom, żeby się upewnić, że nie oszalałam.
Nigdy wcześniej nic takiego mi się nie przytrafiło, zawsze spotykałam sympatyczne i uczciwe Szafowiczki, a jestem na portalu dość długo. Przecież może się zdarzyć, że nasze postrzeganie przedmiotu rozminie się z rzeczywistością. Ale żeby tak bezczelnie iść w zaparte i obrażać ludzi - to mi się w głowie nie mieści.

ta cała grazia ma chyba jakis mega problem bo jak mozna komus wystawic negatywa kto dał pozytywa i napisała towar zgodny z oczekiwaniami. Po za tym ta laska juz dostala jednego negatywa za wysłanie towaru niezgonego z opisem

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@Kasik74 zgłoś to i koniec.

Administracja powinna przeanalizować sytuację.
To nawet nie jest odwetowiec,ale...jakaś dziwna jakby złośliwość.

Zgłosiłam. Nigdy wcześniej nie wdawałam się w podobne spory, ale tutaj szala goryczy się przelała. Wystarczyłoby jedno zdanie tytułem wyjaśnienia, a na pewno nie drążyłabym tematu.

Paranoja z ta SPrzedajaca ona chyba jest jakas szalona, jak mozna byc tak ślepym na własne błędy i oczerniać innych. Dobrze ze o tym napisałaś, wiem u kogo nie kupowac chusty, bo akurat szukam czegoś dla siebie. Zdj znac jak poszła sprawa u administracji :)

Tak,tak koniecznie napisz,co z tego wynikło,jak pisze @czokoszok1992.

wal reklamację zgłoś to do moderatora

Mnie strasznie coś takiego wkurza jeżeli chodzi o komentarze. Nie mówię o szafie, ale o innym portalu, gdzie jeżeli wystawie np komentarz neutralny w ramach "podziękowania" dostane negatyw. Jak wystawie negatyw dostaje to samo. Tak mnie to denerwuje, że nie można być szczerym w ocenie, że gdy coś mi nie odpowiada, a nie ma możliwości zwrotu to nie wystawiam komentarza w ogóle...

A co do wątku zachowała się po prostu chamsko. Przeczytałam jej komentarz i ten, który Ty jej napisałaś. Bardzo nieprofesjonalna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-14 21:02 przez Pira.

Proszę mi wierzyć, że komentarz w porównaniu z tym, co otrzymywałam w wiadomościach jest i tak utrzymany w łagodnym tonie. Czekam na decyzję Administracji.

a skoro ma firmę to dostałaś paragon fiskalny z kasy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE