Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Albo ja zwariowałam, albo Sprzedający próbują zrobić ze mnie wariatkę i pieniaczkę przy okazji.
Czy wg Was chusta ze zdjęcia i ta, którą otrzymałam (dolna fotka) to takie same przedmioty??? Mają identyczny wzór i kolory?
Wystawiłam jednak pozytywny komentarz, a sama otrzymałam negatywa i zrobiono ze mnie idiotkę. Zarzucono niedouczenie, brak kultury osobistej i daltonizm. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem. A ja tylko grzecznie zwróciłam uwagę, że otrzymany przeze mnie przedmiot różni się od prezentowanego na zdjęciach. Świat oszalał...



Chusty są inne. Nie rozumiem tego negatywnego komentarza, szok

Chusty sa zupełnie różne :/ sprawa nadaje sie do administracji

Cytat
czokoszok1992
Chusty sa zupełnie różne :/ sprawa nadaje sie do administracji
Dokładnie, zgłoś do administracji

Ojej... współczuję takiej sytuacji... na milion % to inne chusty.. :(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie rozumiem dlaczego wystawiłaś pozytywny komentarz i dlaczego nie próbowałaś zwrotu.

Oczywiście,że to dwie różne chusty!!!
Nie rozumiem tego "pozytywa" z Twojej strony i mam nadzieję,że zgłosiłaś sprawę u administracji...?

Również nie rozumiem za co wystawiłaś pozytyw, sama jesteś sobie winna, skoro możesz zwrócić towar to zrób to, koszty zwrotu zobowiązany jest pokryć sprzedający, oni popełnili błąd...tylko po kiego napisałaś w komentarzu że towar jest zgodny z opisem, oj autorko:)

tonie sa te same chusty, jedynie kolor rózowy i czarny sie zgadza ale to jedyne co sie zgadza no i moze ze w obu są paski ale to na tyle podobieństw i jeszcze jedno rzuciło mi się w oczy że ta na pierwszej fotce albo jest na lewej stronie bo te slaczki w kształcie V sa czarne a na tej drugiej sa różowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-13 21:18 przez agata74.

Słuchajcie, ja znam prawo handlowe i swoje prawa konsumenckie. W całej sprawie tak naprawdę nie chodzi o to, że towar odbiega od opisu. Otrzymana rzecz jest ładna i dobrej jakości. Wystawiłam komentarz in plus nie chcąc robić nikomu kłopotów, a tę chustę spokojnie mogłam komuś podarować.
Bulwersuje mnie to, że MIMO mojej pozytywnej oceny i spokojnej uwagi o rozbieżnościach zostałam obsypana nieprzyjemnymi i niegrzecznymi uwagami. Że nie każdy na Szafie może mieć doktorat, ale kolory uczą się odróżniać już dzieci w przedszkolu. Że mam kłopoty ze wzrokiem albo komputerem, przewaga szarego koloru podobno aż bije w oczy.

To faktycznie wredna zagrywka ze strony sprzedającej, napisz do administracji, wyślij waszą korespondencję, opisz sedno sprawy i poproś o usunięcie komentarza...ty wywiązałaś się uczciwie z transakcji, sprzedawca wprost przeciwnie i jeszcze cię obraża, powinni zareagować w tej sprawie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

To zgłoś, że komentarz nie jest zasadny.
Jaki to kłopot zwrotu jak towar niezgodny z opisem ??

Na moim monitorze,na 2 fotce to nie szary,ale...zielony(?),
jakby miętowy.
Nie wiem,czy u wszystkich.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Na moim monitorze,na 2 fotce to nie szary,ale...zielony(?),
jakby miętowy.
Nie wiem,czy u wszystkich.
Mam to samo, jakby miętą daje po oczach.

@malmie
Ewidentnie jakby szary był zastąpiony miętą.
Tylko to akurat...musztarda po obiedzie chyba teraz.
Najlepiej wygumkować tego negatywa,bo o to chyba pytać autorka.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE