Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

39 minut temu

Druk ścienny

47 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Albo ja zwariowałam, albo Sprzedający próbują zrobić ze mnie wariatkę i pieniaczkę przy okazji.
Czy wg Was chusta ze zdjęcia i ta, którą otrzymałam (dolna fotka) to takie same przedmioty??? Mają identyczny wzór i kolory?
Wystawiłam jednak pozytywny komentarz, a sama otrzymałam negatywa i zrobiono ze mnie idiotkę. Zarzucono niedouczenie, brak kultury osobistej i daltonizm. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem. A ja tylko grzecznie zwróciłam uwagę, że otrzymany przeze mnie przedmiot różni się od prezentowanego na zdjęciach. Świat oszalał...



Chusty są inne. Nie rozumiem tego negatywnego komentarza, szok

Chusty sa zupełnie różne :/ sprawa nadaje sie do administracji

Cytat
czokoszok1992
Chusty sa zupełnie różne :/ sprawa nadaje sie do administracji
Dokładnie, zgłoś do administracji

Ojej... współczuję takiej sytuacji... na milion % to inne chusty.. :(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie rozumiem dlaczego wystawiłaś pozytywny komentarz i dlaczego nie próbowałaś zwrotu.

Oczywiście,że to dwie różne chusty!!!
Nie rozumiem tego "pozytywa" z Twojej strony i mam nadzieję,że zgłosiłaś sprawę u administracji...?

Również nie rozumiem za co wystawiłaś pozytyw, sama jesteś sobie winna, skoro możesz zwrócić towar to zrób to, koszty zwrotu zobowiązany jest pokryć sprzedający, oni popełnili błąd...tylko po kiego napisałaś w komentarzu że towar jest zgodny z opisem, oj autorko:)

tonie sa te same chusty, jedynie kolor rózowy i czarny sie zgadza ale to jedyne co sie zgadza no i moze ze w obu są paski ale to na tyle podobieństw i jeszcze jedno rzuciło mi się w oczy że ta na pierwszej fotce albo jest na lewej stronie bo te slaczki w kształcie V sa czarne a na tej drugiej sa różowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-13 21:18 przez agata74.

Słuchajcie, ja znam prawo handlowe i swoje prawa konsumenckie. W całej sprawie tak naprawdę nie chodzi o to, że towar odbiega od opisu. Otrzymana rzecz jest ładna i dobrej jakości. Wystawiłam komentarz in plus nie chcąc robić nikomu kłopotów, a tę chustę spokojnie mogłam komuś podarować.
Bulwersuje mnie to, że MIMO mojej pozytywnej oceny i spokojnej uwagi o rozbieżnościach zostałam obsypana nieprzyjemnymi i niegrzecznymi uwagami. Że nie każdy na Szafie może mieć doktorat, ale kolory uczą się odróżniać już dzieci w przedszkolu. Że mam kłopoty ze wzrokiem albo komputerem, przewaga szarego koloru podobno aż bije w oczy.

To faktycznie wredna zagrywka ze strony sprzedającej, napisz do administracji, wyślij waszą korespondencję, opisz sedno sprawy i poproś o usunięcie komentarza...ty wywiązałaś się uczciwie z transakcji, sprzedawca wprost przeciwnie i jeszcze cię obraża, powinni zareagować w tej sprawie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

To zgłoś, że komentarz nie jest zasadny.
Jaki to kłopot zwrotu jak towar niezgodny z opisem ??

Na moim monitorze,na 2 fotce to nie szary,ale...zielony(?),
jakby miętowy.
Nie wiem,czy u wszystkich.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Na moim monitorze,na 2 fotce to nie szary,ale...zielony(?),
jakby miętowy.
Nie wiem,czy u wszystkich.
Mam to samo, jakby miętą daje po oczach.

@malmie
Ewidentnie jakby szary był zastąpiony miętą.
Tylko to akurat...musztarda po obiedzie chyba teraz.
Najlepiej wygumkować tego negatywa,bo o to chyba pytać autorka.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWAGA OSZUSTKA NA SZAFCE