Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

27 paź 2016 - 14:24:21

Święta coraz bliżej, ostatni moment na zamówienie prezentów z AliExpress z nadzieją, że zdążą dotrzeć na czas :) Wklejajcie tutaj linki do ciekawych przedmiotów z ali, które nadają się na świąteczne(i nie tylko) prezenty!

Jeśli macie coś sprawdzonego- dodajcie real foto ;)

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

17 lis 2016 - 22:35:15

Ja ostatnio kupowałam skarpetki, jest dużo fajnych wzorów, koszt ok. 2-3$. Zaparzacze do herbaty jeszcze mi ślą, więc okaże się czy warto. A czasami taki zaparzacz jest fajnym dodatkiem do jakiejś ciekawej i fajnie zapakowanej zdrowotnej herbaty. Widziałam też ekstra kapcie dla dzieciaków - minionki i emotki.

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

18 lis 2016 - 00:06:52

nie jestem przekonana do zakupów na alie, ale ostanio tak mnie omotała recenzja jednej babki że skusiłam się na zegarek, ponoć 1:1 Tous Jolie, cały srebrny. Jak wrzucała zdjęcia (i inne które zamówiły z tego sklepu) to nie mogłam się powstrzymać. Ma być na mikołaja, opakowanie etc ma wszystko być, tylko sklep już zamknęli i nie mam kontaktu ze sprzedawcą :/ zegarek piękny, kosztował mnie 10$ ale jak ma być taki jak piszą to warto. Nie mogę się doczekać. Reszcie w domu kupie prezenty u Nas w PL, w sprawdzonych sklepach :)



Prezenty z AliExpress- zbiorczy

24 lis 2016 - 11:35:54

Ja z ali zamawiam tylko małe gadżety, zawsze bałam się kupować droższych rzeczy, ale nie miałam na razie żadnych problemów i coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem zegarka.

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

24 lis 2016 - 11:45:34

Zamówiłam z aliexpress dwa zegarki, czekalam dwa miesiące i już zwatpilam, że przyjdą ;) i trochę się rozczarowalam , na aukcji były bez logo a przyszły z napisem Michael kors. Nieumyslnie kupiłam podróbki :p

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

20 sty 2018 - 21:53:27

Ja kupiłam skarpetki i wesołe t-shirty na święta... niestety doszły tylko jakieś 3/4 wszystkich prezentów :(

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

29 sty 2018 - 21:23:34

Biżuteria jest bardzo fajna. Dużo z niej jest na allegro, tyle że o wiele taniej.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

29 sty 2018 - 22:05:19

@angielskiemarki kochana prześlesz mi link do tego zegarka? kiss

@marysiamd pokaż zdjęcia zegarków tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-29 22:08 przez Beatka8523.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty z AliExpress- zbiorczy

25 kwi 2018 - 12:49:25

Wszystko zależy od naszych upodobań. Każdy z nas może mieć co oczywiste inn

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

frezarka do paznokci hybrydowych POMOC