Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam

Ja swojemu facetowi na prezent kupiłam kosmetyki.....w sklepiku internetowy....

W sumie niedrogo mnie wyniosły i sama się dziwie, że aż tak długo się utrzymują....

Zapasz orientalny firmy PURE ROYAL | Paco Rabanne - 1 Million Lucky...

Zapłaciłam nie całe 100zł, a facet zadowolony jak dziecko... fakt że wyglądają jakby kosztowały 1000zł..

Zdziwiłby się jak bym powiedziała ile kosztowały

Wybór w sklepie jest ogromy, brak chemicznych dodatków i co najważniejsze to rodzimy producent...

Gorąco polecam....
facebook.com/pperfumy/shop/?ref=page_internal





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:30 przez moderator.

Ale co on wlasciwie lubi? Bo "poczucie humoru" to raczej malo precyzyjna kategoria do pomocy.

Jak chlopak gra to najprosciej kupic mu karte pdarunkową na steam albo playstation store.

jaki prezent na urodziny dla chłopaka?

07 paź 2020 - 11:02:20

Myślę, że dobrym prezentem, jeśli lubi oczywiście jest jakiś gadżet, który będzie mógł nosić i wykorzystać. Ja swojemu mężowi dałam zegarek i bardzo sobie chwalił ten prezent. Bardzo praktyczny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:30 przez moderator.

jaki prezent na urodziny dla chłopaka?

08 paź 2020 - 07:49:37

Jeśli szukasz prezentu, który zachwyci chłopaka koniecznie wejdź na <moderacja-spam> :) mamy tam kategorię z prezentami dla chłopaka na urodziny <moderacja-spam> serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 11:14 przez moderator.

jaki prezent na urodziny dla chłopaka?

21 paź 2020 - 21:47:41

ja juz na kilka okazji kupiłam jakis fajny tshirt, zawsze to był strzał w 10 bo czasem był jakis tematyczny obrazek związany z naszymi wspomnieniami, planami, tym co lubimy itp., a jednocześnie to praktyczna rzecz :) no i ogólnie, ponieważ faceci zwykle sa leniwi, aby kupować ciuchy to myslę, że podrzucić im coś fajnego do szafyu nie zaszkodzi ;)

jaki prezent na urodziny dla chłopaka?

22 paź 2020 - 07:10:29

Chłopak to osoba, która zasługuje na wyjątkowy prezent na urodziny :) Na naszej stronie eprezenty.pl z pewnością uda się znaleźć coś, co mu się spodoba. Tutaj jest link do zakładki z prezentami urodzinowymi dla niego <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:30 przez moderator.

Widziałam na fotkach modowych w Internecie na męskim przegubie dłoni bardzo ciekawe bransolety ze skóry, sznurka i stali szlachetnej. Chciała bym podarować mojemu mężczyźnie taką bransoletę. Znalazłam takie wzory na Manoki.pl Tyle ciekawych wzorów w jednym miejscu <moderacja-spam>




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Powiem wam że jeśli chodzi o prezenty, to na waszym miejscu szczerze bym wypytał co dana osoba potrzebuje. Następnie wpadłbym na nowy i innowacyjny pomysł. Więc jeśli wasz chłopak interesuje się motoryzacją. To bardzo przypadną mu do gustu Vochery ze strony GoldenGift.
I tu mamy rozwiązanie! By kupować prezenty takie, które są potrzebne. Ponieważ nic tak nie cieszy jak nie udany prezent!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:31 przez moderator.

Moje pomysły to: książki, płyty, głośnik bezprzewodowy, zegarek, LEGO, bidon, kubek termiczny. Zależy czego potrzebuje lub co lubi. Hmm... może chciałby jakiś sprzęt AGD. Noże, kawiarkę, młynek do kawy, blender, czy golarkę. ;) W al.to mają teraz dobrą promocję na sprzęty Cecoteczłyi]<moderacja-spam>[/i] AGD Cecotec z rabatami do 70% Ja sobie kupiłam fajną kawiarkę Cecotec Cumbia Moking 1000 :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:31 przez moderator.

To zależy od tego, co kto lubi i jakie ma preferencje :) Ja swojemu mężowi kupiłam rower górski, bo ostatnio często mówił o tym. Kolega podpowiedział mi stronę <moderacja-spam> na której znalazłam rower, jaki chciał małżonek :) Potem jeszcze kupiliśmy w tym sklepie quada na prezent dla bratanka :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:32 przez moderator.

Jeśli chodzi o niedrogi prezent to polecam śmieszną skrzyneczkę na alkohol i oczywiście odpowiedni trunek w środku. Ostatnio kupiłam w necie taką drewnianą skrzyneczkę mężowi pod wzór jego skrzynek narzędziowych. Śmiechu było przy tym co nie miara

A może coś praktycznego? Golarka, maszynka, trymer?

a może coś do ćwiczenia, żeby zadbał o siebie np. taki sprzęt - https://foxszop.pl/trening-fitness

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaciekawiona linkiem od innej szafiarki ;)