Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hm a może jakaś wspólna kolacja albo cos?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

weź mu daj coś szalonego lot w Lesznie w aerotunelu czy skok ze spadochronem ta pierwsza opcja zdecydowanie tańsza jest ale obie mega fajne. Wiem bo korzystałam

Cytat
ruda_niewredna
weź mu daj coś szalonego lot w Lesznie w aerotunelu czy skok ze spadochronem ta pierwsza opcja zdecydowanie tańsza jest ale obie mega fajne. Wiem bo korzystałam
Taki prezent to tylko dla miłosnikow latania

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

Jak lubi jedzic samochodem to może kamerke samochodowa? Teraz z tego co widze coraz więcej osób ma, a bazując na tym co ostatnio widze na portalach społecznościowych w grupach z informacjami drogowymi to taka kamerka naprawde czesto sie przydaje :o Ostatnio widziałam u kolegi, miał z Xblitza, chyba tego Xblitz Black Bird i bardzo sobie chwalił że jakość super a nie zapłacił dużo

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

A nosi brodę? Teraz jest to dość modne, więc może fajine byłoby mu kupić jakiś fajny trymer? Ja swojemu mężowi kupiłam i używa codziennie, ale nie goli się na zero, tylko ma taką na 8 mm.

Hej, ja kiedyś przygotowałam dla chłopaka prezent bardzo nietypowy, bo zebrałam zdjęcia z kilku lat naszego związku i zrobiłam poprzez tą stronę <moderacja> taki nasz i tylko nasz <moderacja>fotoalbum który w sumie dotarł do mnie w ciągu 3 dni :) Nie wiem jak jest teraz ale wystarczyło wybrać szablon i powstawiać najładniejsze swoje zdjęcia. Mój Misiak był zaskoczony i chyba się troszku wzruszył :P wiec może coś takiego? Teraz są jeszcze te Empiki i inne portale więc napewno coś znajdziesz w necie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-28 20:36 przez moderator.

Najlepszy <moderacja>prezent to kosz ze słodyczami (oczywiście jeśli lubi) lub jakieś perfumy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-28 20:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

a jaki kupiłaś facetowi? Szukam czegoś na prezent i nie mogę się zdecydować jaki model wybrać, widzialam takie z pojmnicziem zbierającym zarost podczas cięcia

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

wszystko byle nie skarpety :D

Ja ostatnio kupiłam mojemu elegancki czarny krawat wyglądał mniej więcej tak:
https://lux-men.com/uniwersalny-czarny-krawat-w-prazki-kod-kra-cza-pr-7cm-000-00002
Można powiedzieć, że to prezent uniwersalny bo zawsze się przyda gdy nadejdzie okazja ^^

cześć:)
bokserki albo sweterek zz nadrukami światecznymi :) Moj zadowolony:)

Może kup mu coś z ubrań? Ja swojemu czasami zamawiam coś z <moderacja-spam> Albo na przykład jakąś dobrą książkę? Jak chcesz być naprawdę pomysłowa to możesz mu kupić lewitująca doniczkę! :) ogólnie wszystko zależy od tego jaki masz budżet i co lubi Twój chłopak :D bo równie dobrze to może być wspólna wycieczka...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:29 przez moderator.

broda to nie moda ;)
ale jak juz jestesmy w temacie, to jakis fajny kartacz, olejek i balsam, ewentualnie jak juz ma kawalek niesfornej szczeciny, to pianka Reuzel jest dobrym pomyslem :)

Perceive the centrality of google business page reviews and buy google 5-star reviews.
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:29 przez moderator.

Nawet nie wiedziałem, że rynek proponuje takie rzeczy, trafiłem przypadkiem na sklep: <moderacja-spam> w którym można kupić skarpetki, niby nic w tym niezwykłego ale skarpetki są nie do pary. Fajna sprawa nie tylko na prezent ale również ciekawe rozwiązanie do osób szukających ekstrawagancji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:30 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Swetry damskie z ZOiO