Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

48 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Proszę o podpowiedź, co najlepiej kupić chłopakowi na urodziny? Kończy 22 lata, ma poczucie humoru :) Znalazłam fajny sklep internetowy takapaka.pl/ mają fajne gadżety, ale nie mogę się zdecydować :)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Kup mu stylowe męskie buty, to zawsze się sprawdza :)

zweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

zależy co lubi, poobserwuj trochę, czego potrzebuje, czym się interesuje, ja skończyłam z nudnymi perfumami i ubraniami teraz kupuję chłopakowi coś z czego będzie się cieszył i czym będzie się chwalił. Czasami warto włożyć trochę własnej pracy i wysiłku niż hajsu :) Mój chłopak jest strażakiem a znam dziewczynę która robi piękne portrety i karykatury więc narysowała go przeidealnie jako strażaka :) polecam sprawdź na facebooku facebook.com/ania.aniszewska.7



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Mój uwielbia chodzić w góry, a że jego stara kurtka jest już bardzo stara, to postanowiłam mu kupić porządnego softshella z 4f. Sama miałam takiego i jest nie do zajechania :) a ten jest akurat strasznie ładny, od razu mi się spodobał bo nie jest taki oczywisty, to pikowanie dodaje charakteru 4f.com.pl/t4z16-sfm202_softshell_meski_sfm202_-_czarny,63,97268.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

dla faceta tylko prezent praktyczny. Niestety z sentymentalnych prezentów raczej się nie ucieszy. Jakiś fajny gadżet jak najbardziej:) Do tego możesz mu kupić koszulkę z grafiką, którą sama wymyślisz. Są strony typu kreator np.; <moderacja-spam> gdzie możesz coś takiego przygotować. Myślę, że z kubka lub "zabawki" do samochodu też się ucieszy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:28 przez moderator.

Mój uwielbia gry każdego rodzaju - zarówno planszówki, jak i klasyczne komputerowe czy na konsolę. Więc ja postawiłabym na <moderacja-spam> tanie gry planszowe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 4/5

a może dobry wideorejestrator? ja kupiłam taki z wifi już, co ma bardzo dobra jakośc nagrań- z Xblitz ten model x5 wifi, trafiony prezent jak nie wiem

to twój wybór , zależy w jakich jesteś z nim w relacjach .

faceci różnie reagują na różne prezenty , to kwestia wyczucia co lubi co by chciał czym się cieszy i jak reaguje .
Trudno jest jednoznacznie stwierdzić i tobie doradzić co masz mu kupić naprawdę.
Szczerze mówiąc jest masa różnorodnych rzeczy dla facetów . :D

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Jak to Twój chłopak ma poczucie humoru, kup dla niego jakiś śmieszny gadżet. Albo praktyczny, z którego sama będziesz mogła korzystać ;)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Muszę przyznać, iz bardzo ciekawa opcja. Szkoda tylko, że brakuje kilku rzeczowych informacji.

Nie wiem co lubi ;) no ale gra, jeśli gra. zegarek jeśli nosi, książki jeśli czyta. Naprawdę wybór jest spory, myślę, że możesz sama coś wymyślić

Hah, widziałam już reklamę tego sklepu gdzieś i muszę przyznać, że nie zauroczył mnie asortyment, który można tam znaleźć. Chłopcom najlepiej jest dać coś od serca , co im się przyda i warto jest postarać się nie obrażać przez dłuższy okres niż jeden dzień super Mój dostaje najczęściej buziaka i dobry obiadek, a ponieważ nie za bardzo o siebie dba, daję mu rzeczy, których mu po prostu brakuje. Bardzo mnie wkurza jego ciągły brak bielizny, bardzo jestem na tym punkcie wyczulona, dlatego ostatnio zainwestowałam w Calvin Kleina. Skelp internetowy daje więcej możliwości niż stacjonarny, dlatego szperam po sieci za najlepszymi cenami. Polecam kupować od nich bieliznę bo jest dosyć wytrzymała. Zwykle szukam jakiś modeli na wyprzedaży. No.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-09 15:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Podobno najlepsze prezenty, to te oczekiwane, więc może warto zapytać z czego by się ucieszył :)

Cytat
Ala233
Kup mu stylowe męskie buty, to zawsze się sprawdza :)


butow nie kupuj,bo odejdzie z czasem....zegarka tez nie

hej, ja mojemu kupiłam nosidło na piwo :) ale był mega zadowolony - no w sumie kilka razy je nawet użył :)to było to <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-30 21:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezenty z AliExpress- zbiorczy