Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki polecacie zestaw na start do wykonania hybrydowych paznokci?Tak jak w tytule zaznaczyłam zestaw będzie używane tylko do własnego użytku

Podpinam się pod pytanie :) uwielbiam hybrydy, długo się trzymają i nie odpryskują, ale na dłuższą metę to bardziej się opłaca kupić podstawowy zestaw do robienia hybryd niż co miesiąc chodzić do kosmetyczki :D a też nie mam czasu na kosmetyczkę, bo pracuję do późna, a kto mnie na wizytę przyjmie o 21 na paznokcie?? dlatego też bym się chętnie dowiedziała co wy polecacie :) i sama wieczorami mogłabym je sobie robić :D

Jesli chodzi o zestaw do hybryd to proponuję zakupićmostek na aliexpres. Top i baze najlepiej z semilack. Na ali mozna również zakupić kolorowe lakiery bling. :)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

Ja zamawiałam z jednej z hurtowni internetowych za 100 zł dostałam lampę, 9 lakierów, pilniki, aceton, baza/top, waciki i jeszcze kilka rzeczy. Na moje domowe potrzeby jest wystarczające :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Też się podpinam :) Szukam właśnie jakiś hybrydek ładnych. Słyszałam, że Bling są dobre, ale czasem zdarza się, że buteleczki nie są pełne tylko tak w 1/2, 3/4. Swoją drogą - z czego to wynika? Bo u kilku sprzedawców tak samo jest. Producent ma takie niedoróbki? Sprzedawcy prezentują kolor?

Drugie pytanie: czy top jest konieczny? Czy wystarczy tylko bezbarwny lakier położyć?

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

:) baza jest bardzo ważna. Możesz zaoszczędzić na ilości warstw lakieru lecz nie na podstawie hybryd



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-29 09:36 przez Lili444.

Jestem ciekawa czy zakupiłaś ten zestaw? Właśnie jestem na etapie poszukiwań zestawu dla początkujących dla siebie. Nie wiem czy podołam temu wyzwaniu (hybrydom) ale mimo wszystko chce spróbować :)

Ja mam Semilaca, ale nie polecam, bo uczula. Generalnie polecałabym kierować się składem. Shellac na przykład jest droższy, ale skład ma lepszy.

ja polecam baze proteinową Indigo meeega mialam poniszczone paznokcie zaczełam robic sobie sama i super efekt. jak zdejmuje nie są w złej kondycji. Lakiery to naprawde rózne od aliexpres po semilac indigo zalezy czy chcesz wydawac 29-35zł na lakiery czy 5-10zł :) bo jaoscia nie roznia sie w ogole. taka prawda. a top no wipe polecam bo malujesz wkladasz w lampe i juz :D nie trzeba przemywac ani nic super :) lampa najlepsza 36W i nie mostek . takie moje zdanie

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

To prawda, sklad jest najwazniejszy ;) Dla mnie semilac jest niezastapiony, ale indigo tez daje radę :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Możliwości jest bardzo wiele wszystko zależy od naszych oczekiwań. Stawiajmy jednak na takie, których zastosowanie ma sens.

Na allegro popatrz ja mam taki za 200zl

Ja kilka miesięcy temu zaczęłam moją przygodę z hybrydami od zestawu z Semilaca. Na domowy użytek w zupełności wystarcza na początek taki zestaw. Później można już dokupić sobie dodatkowe kolory i jakieś bajery typu pyłki itd. Ale to oczywiście jak już się umie podstawy :D Jest duży wybór kolorów i akcesoriów. Ja zawsze czekam na jakąś promocję i zamawiam online, chociaż czasami idę wcześniej obejrzeć kolory "na żywo" na wyspie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Porada prawna! Prosze o pomoc.