Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

SPONSORING

21.06 o 11:53

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 12:25:45

Hej :)
Zapewne są tu miłośniczki zakupów na aliexpress, możecie mi powiedzieć jak jest z butami z aliexpress? Wyglądają na typowo chińskie czy są ok?
Podoba mi się kilka par, w okazyjnych cenach ale boję się zaryzykować.
Doradzicie? :)

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 12:51:34

Rozmiar zawsze jest o 1 mniejszy. Czyli jak nosisz 39 to kup 40. Niestety strasznie śmierdzą chińską gumą. Do tego zazwyczaj są słabo wykonane więc lepiej kupić te droższe.

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 13:03:14

ja kiedyś kupiłam wysokie trampki converse i niestety nie trafiłam z rozmiarem... zamówiłam o rozmiar większy niż mam i okazały się dużo za duże... ale wykonanie ogólnie ok :)

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 13:15:48

Zwykle rozmiarówka podawana jest w tabelce w treści aukcji, zerknij tam, na pewno pomoże, poczytaj też komentarze, tam ludzie piszą co i jak :)

Jeśli nie ma żadnej tabelki to najlepiej napisz do Majfrienda, żeby pomógł Ci dobrać odpowiedni numer :)

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 15:55:07

jak dla mnie super. Fakt nie trafiłam z rozmiarem ,ale naprawdę wykonanie świetne. Oczywiście trzeba trochę poszukać dobrego sprzedawcy , z pozytywnymi komentarzami itp. .
Weźcie pod uwagę ,że w sklepach typu Nike itd to tez są buty z Chin... tylko kupuje się je za 499 zl :) a metka i tak made in China :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

23 gru 2015 - 12:37:30

muszę sobie kupić jakieś buty na fitness. myślicie, że warto na aliexpress?

Buty z aliexpress

23 gru 2015 - 14:46:39

Cytat
tide
jak dla mnie super. Fakt nie trafiłam z rozmiarem ,ale naprawdę wykonanie świetne. Oczywiście trzeba trochę poszukać dobrego sprzedawcy , z pozytywnymi komentarzami itp. .
Weźcie pod uwagę ,że w sklepach typu Nike itd to tez są buty z Chin... tylko kupuje się je za 499 zl :) a metka i tak made in China :)
Owszem są produkowane w chinach ponieważ firmy maja tam swoje fabryki ze względu na to że tam jest tania siła robocza.Ale np. buty z nike są robione z całkiem innych materiałów inaczej wykonywane niż zwykłe buble podroby więc na pewno nie jest to to samo:)

Tak samo w USA sa rzeczy np. channel a zwykłe hurtowniane też USA :)Także kraj nie jest wyznacznkiem jakości danej rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-23 14:48 przez filipekkrol.

Buty z aliexpress

22 mar 2016 - 14:03:59

Cytat
tide
jak dla mnie super. Fakt nie trafiłam z rozmiarem ,ale naprawdę wykonanie świetne. Oczywiście trzeba trochę poszukać dobrego sprzedawcy , z pozytywnymi komentarzami itp. .
Weźcie pod uwagę ,że w sklepach typu Nike itd to tez są buty z Chin... tylko kupuje się je za 499 zl :) a metka i tak made in China :)

dokladnie tak, dlatego ja nike kyperfuse czerwone kupilam sobie za 135 pln z wysylka a nie za 500 zlotych w sklepie bo na odwrocie i tak widnieje MADE IN VIETNAM, czy china :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

21 wrz 2016 - 09:09:26

Powiedzcie mi, jak wyszukujecie buty? Bo mi wskakują albo takie wsiowe i tandetne, albo sportowe, albo szpilki. A szukam czegoś na jesień. Coś w stylu boho trochę. Przeszukałam i nie mogę znaleźć. Generalnie ciężko się tam poruszać (co nie zmienia faktu, że kocham alie serce ).

Buty z aliexpress

20 sty 2018 - 21:50:55

Ja kupiłam na alie buty... z uszami króliczka i futerkiem :D Są prześliczne, jedyne to, że rozmiar 40 sprawia, że moje palce nadają się do obcięcia. na co dzień noszę 40-tkę... a tutaj zonk! Więc polecam zamawiać większy rozmiar. Troche tak, jak z odzieżą - lepsze większe niż śmierć stop :D

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

26 mar 2018 - 13:26:49

Kupiłam przez alie buty dla syna ze świecącymi podeszwami. Czekaliśmy 2 miesiące, już traciłam nadzieję, na szczęście doszły.
Buty nie są powalającej jakości, ale dla syna najważniejsze że świecą i mrugają. :D A ja się cieszę, że jak wraca po zmroku to jest dobrze widoczny dla samochodów.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

21 maj 2018 - 20:26:34

Średnia jakość i oczywiście zbyt małe.

Buty z aliexpress

21 cze 2018 - 21:55:01

Powiem tak, kupiłam 4 pary. Nie jest to wiadomo jakość na długie lata, ale na sezon, dwa w porządku. Buty zimowe, botki jesienne i adidasy na lato. Są nie drogie więc to duży plus, a jak mówię, przetrzymały tyle ile planowałam, więc ja polecam

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

24 wrz 2018 - 15:11:48

Ja zawsze mam problemy z kupionymi tam butami i ciuchami, kolor inny, rozmiar nie pasuje. Masakra.

Buty z aliexpress

24 wrz 2018 - 18:02:12

Ja kupiłam 6 par, nie jakieś mega tanie, ale 60-90zł, wszystkie w swoim rozmiarze
1. tenisówki na koturnie - podobają mi się, wyglądają tak samo jak na zdjęciach, mogły być pół numeru większe, trochę cisną mnie w palce
2. sandały - rozmiarowo ok, ale pasek przy kostce porwał się przy pierwszym wyjściu
3. japonki - mogłyby być większe o numer
4. klapaki na koturnie - ok, ale niestety obcierają na gołą nogę

5. półbuty na jesień - są zbyt niskie na piecie i chlapią, także chyba nie pochodzę
6. czółenka open toe - rozmiarowo ok, ale niezbyt wygodne
Wydałam prawie 500zł, a nie mam w czym chodzić. Wyleczyłam się z butów na allie, za tą kwotę miałabym 2 porządne pary.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obniżki na Ali