Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 12:25:45

Hej :)
Zapewne są tu miłośniczki zakupów na aliexpress, możecie mi powiedzieć jak jest z butami z aliexpress? Wyglądają na typowo chińskie czy są ok?
Podoba mi się kilka par, w okazyjnych cenach ale boję się zaryzykować.
Doradzicie? :)

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 12:51:34

Rozmiar zawsze jest o 1 mniejszy. Czyli jak nosisz 39 to kup 40. Niestety strasznie śmierdzą chińską gumą. Do tego zazwyczaj są słabo wykonane więc lepiej kupić te droższe.

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 13:03:14

ja kiedyś kupiłam wysokie trampki converse i niestety nie trafiłam z rozmiarem... zamówiłam o rozmiar większy niż mam i okazały się dużo za duże... ale wykonanie ogólnie ok :)

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 13:15:48

Zwykle rozmiarówka podawana jest w tabelce w treści aukcji, zerknij tam, na pewno pomoże, poczytaj też komentarze, tam ludzie piszą co i jak :)

Jeśli nie ma żadnej tabelki to najlepiej napisz do Majfrienda, żeby pomógł Ci dobrać odpowiedni numer :)

Buty z aliexpress

10 lis 2015 - 15:55:07

jak dla mnie super. Fakt nie trafiłam z rozmiarem ,ale naprawdę wykonanie świetne. Oczywiście trzeba trochę poszukać dobrego sprzedawcy , z pozytywnymi komentarzami itp. .
Weźcie pod uwagę ,że w sklepach typu Nike itd to tez są buty z Chin... tylko kupuje się je za 499 zl :) a metka i tak made in China :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

23 gru 2015 - 12:37:30

muszę sobie kupić jakieś buty na fitness. myślicie, że warto na aliexpress?

Buty z aliexpress

23 gru 2015 - 14:46:39

Cytat
tide
jak dla mnie super. Fakt nie trafiłam z rozmiarem ,ale naprawdę wykonanie świetne. Oczywiście trzeba trochę poszukać dobrego sprzedawcy , z pozytywnymi komentarzami itp. .
Weźcie pod uwagę ,że w sklepach typu Nike itd to tez są buty z Chin... tylko kupuje się je za 499 zl :) a metka i tak made in China :)
Owszem są produkowane w chinach ponieważ firmy maja tam swoje fabryki ze względu na to że tam jest tania siła robocza.Ale np. buty z nike są robione z całkiem innych materiałów inaczej wykonywane niż zwykłe buble podroby więc na pewno nie jest to to samo:)

Tak samo w USA sa rzeczy np. channel a zwykłe hurtowniane też USA :)Także kraj nie jest wyznacznkiem jakości danej rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-23 14:48 przez filipekkrol.

Buty z aliexpress

22 mar 2016 - 14:03:59

Cytat
tide
jak dla mnie super. Fakt nie trafiłam z rozmiarem ,ale naprawdę wykonanie świetne. Oczywiście trzeba trochę poszukać dobrego sprzedawcy , z pozytywnymi komentarzami itp. .
Weźcie pod uwagę ,że w sklepach typu Nike itd to tez są buty z Chin... tylko kupuje się je za 499 zl :) a metka i tak made in China :)

dokladnie tak, dlatego ja nike kyperfuse czerwone kupilam sobie za 135 pln z wysylka a nie za 500 zlotych w sklepie bo na odwrocie i tak widnieje MADE IN VIETNAM, czy china :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

21 wrz 2016 - 09:09:26

Powiedzcie mi, jak wyszukujecie buty? Bo mi wskakują albo takie wsiowe i tandetne, albo sportowe, albo szpilki. A szukam czegoś na jesień. Coś w stylu boho trochę. Przeszukałam i nie mogę znaleźć. Generalnie ciężko się tam poruszać (co nie zmienia faktu, że kocham alie serce ).

Buty z aliexpress

20 sty 2018 - 21:50:55

Ja kupiłam na alie buty... z uszami króliczka i futerkiem :D Są prześliczne, jedyne to, że rozmiar 40 sprawia, że moje palce nadają się do obcięcia. na co dzień noszę 40-tkę... a tutaj zonk! Więc polecam zamawiać większy rozmiar. Troche tak, jak z odzieżą - lepsze większe niż śmierć stop :D

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

26 mar 2018 - 13:26:49

Kupiłam przez alie buty dla syna ze świecącymi podeszwami. Czekaliśmy 2 miesiące, już traciłam nadzieję, na szczęście doszły.
Buty nie są powalającej jakości, ale dla syna najważniejsze że świecą i mrugają. :D A ja się cieszę, że jak wraca po zmroku to jest dobrze widoczny dla samochodów.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

21 maj 2018 - 20:26:34

Średnia jakość i oczywiście zbyt małe.

Buty z aliexpress

21 cze 2018 - 21:55:01

Powiem tak, kupiłam 4 pary. Nie jest to wiadomo jakość na długie lata, ale na sezon, dwa w porządku. Buty zimowe, botki jesienne i adidasy na lato. Są nie drogie więc to duży plus, a jak mówię, przetrzymały tyle ile planowałam, więc ja polecam

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Buty z aliexpress

24 wrz 2018 - 15:11:48

Ja zawsze mam problemy z kupionymi tam butami i ciuchami, kolor inny, rozmiar nie pasuje. Masakra.

Buty z aliexpress

24 wrz 2018 - 18:02:12

Ja kupiłam 6 par, nie jakieś mega tanie, ale 60-90zł, wszystkie w swoim rozmiarze
1. tenisówki na koturnie - podobają mi się, wyglądają tak samo jak na zdjęciach, mogły być pół numeru większe, trochę cisną mnie w palce
2. sandały - rozmiarowo ok, ale pasek przy kostce porwał się przy pierwszym wyjściu
3. japonki - mogłyby być większe o numer
4. klapaki na koturnie - ok, ale niestety obcierają na gołą nogę

5. półbuty na jesień - są zbyt niskie na piecie i chlapią, także chyba nie pochodzę
6. czółenka open toe - rozmiarowo ok, ale niezbyt wygodne
Wydałam prawie 500zł, a nie mam w czym chodzić. Wyleczyłam się z butów na allie, za tą kwotę miałabym 2 porządne pary.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obniżki na Ali