Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

hala łukowa

7 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Telefony z Aliexpress / z Chin

20 lip 2017 - 17:26:16

Ludzie telefony z Chin, nigdy przenigdy bym nie ryzykowała.
Albo nie kupuję bo mnie na to nie stać, albo kupuję w salonie i przynajmniej mam rok gwarancji i brak problemu z serwisem.
Pamiętajcie że to co tanie, drogo nas wychodzi.

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 lip 2017 - 00:45:33

Cytat
kukingaku
Ludzie telefony z Chin, nigdy przenigdy bym nie ryzykowała.
Albo nie kupuję bo mnie na to nie stać, albo kupuję w salonie i przynajmniej mam rok gwarancji i brak problemu z serwisem.
Pamiętajcie że to co tanie, drogo nas wychodzi.

Jestem tego samego zdania.
Wolę kupić w salonie i spać spokojnie,a nie wrzucić 200 $ do śmieci.
Zresztą za 200$ to można zakupić spokojnie telefon w swoim mieście (jak słusznie zauważyły dziewczyny).
Dla mnie osobiście te całe zakupy w Chinach to jest w ogóle jakiś poroniony pomysł.

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 lip 2017 - 10:45:03

W salonach również sprzedają chińskie telefony, bardzo dużo było wiadomości na ten temat, w sklepach również pełno różnych artykułów z chin za które płaci się po kilkadziesiąt razy drożej od fatycznej ich ceny...ale co tam, kupię chińskie ale w polsce i już nie będzie to chiński;)

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 lip 2017 - 13:08:42

...Ale przynajmniej będzie miał gwarancję i nie trzeba czekać miesiąc na przesyłkę.

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 lip 2017 - 14:13:48

Jeżeli tylko o gwarancję chodzi:)

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 lip 2017 - 16:28:09

Cytat
CzerwoneUsta
W salonach również sprzedają chińskie telefony, bardzo dużo było wiadomości na ten temat, w sklepach również pełno różnych artykułów z chin za które płaci się po kilkadziesiąt razy drożej od fatycznej ich ceny...ale co tam, kupię chińskie ale w polsce i już nie będzie to chiński;)
Tu nie o to chodzi bo większość podzespołów jest z chin. Chodzi o możliwość naprawy lub wymiany na nowy.
Sama miałam przypadek gdzie w 2 telefonach miałam awarię. Raz padł mi wyświetlacz a raz padł system. Zaniosłam do salonu, za 2 dni miałam telefon do odbioru.
A tak to co odsyłać i płacić krocie za wysyłkę i czekać, czy naprawia© na własny koszt. To co wydamy na kombinowanie potem przekroczy koszt zakupu tutaj telefonu.

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 lip 2017 - 17:25:37

Cytat
kukingaku


Tu nie o to chodzi bo większość podzespołów jest z chin. Chodzi o możliwość naprawy lub wymiany na nowy.
Sama miałam przypadek gdzie w 2 telefonach miałam awarię. Raz padł mi wyświetlacz a raz padł system. Zaniosłam do salonu, za 2 dni miałam telefon do odbioru.
A tak to co odsyłać i płacić krocie za wysyłkę i czekać, czy naprawia© na własny koszt. To co wydamy na kombinowanie potem przekroczy koszt zakupu tutaj telefonu.
Ja to wiem doskonale:)tylko ktoś kto zamówi z chin zdaje sobie doskonale sprawę że w odsyłanie bawić się nie będzie, dlatego za cenę jaką musi zapłacić w polsce za 1 tel tam może kupić kilka identycznych jak te z salonu i jeszcze kasa mu zostanie, wszędzie jest ryzyko, czas oczekiwania realny do odległości, i jeżeli już składa się zamówienie to się bierze często więcej rzeczy a nie 1 szt:)wiadomo że w polsce jest gwarancja, jednak jak tel przypadkiem się rozbije to i gwarancja nie pomoże:)

Telefony z Aliexpress / z Chin

24 lip 2017 - 16:58:19

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
kukingaku


Tu nie o to chodzi bo większość podzespołów jest z chin. Chodzi o możliwość naprawy lub wymiany na nowy.
Sama miałam przypadek gdzie w 2 telefonach miałam awarię. Raz padł mi wyświetlacz a raz padł system. Zaniosłam do salonu, za 2 dni miałam telefon do odbioru.
A tak to co odsyłać i płacić krocie za wysyłkę i czekać, czy naprawia© na własny koszt. To co wydamy na kombinowanie potem przekroczy koszt zakupu tutaj telefonu.
Ja to wiem doskonale:)tylko ktoś kto zamówi z chin zdaje sobie doskonale sprawę że w odsyłanie bawić się nie będzie, dlatego za cenę jaką musi zapłacić w polsce za 1 tel tam może kupić kilka identycznych jak te z salonu i jeszcze kasa mu zostanie, wszędzie jest ryzyko, czas oczekiwania realny do odległości, i jeżeli już składa się zamówienie to się bierze często więcej rzeczy a nie 1 szt:)wiadomo że w polsce jest gwarancja, jednak jak tel przypadkiem się rozbije to i gwarancja nie pomoże:)
gwarancja w telefonie nie jest szkło to logiczne , gwarancją objęte sa inne części w telefonie a częśći w telefonach sa z różnych MAREK

Telefony z Aliexpress / z Chin

25 lip 2017 - 12:02:31

strasznie długo się czeka:( a na pewno nie ma dodatkowych opłat.

Telefony z Aliexpress / z Chin

28 lip 2017 - 12:13:13

Ja również kupowałam, ale nie bezpośrednio i właśnie Xiaomi. Bardzo fajny i wszystko pięknie działa. Ale skorzystałam z pomocy hurtowni JIXSTAR. Także w razie co nie musiałabym nigdzie odsyłać i w razie problemów też zaoferowali pomoc. Ale jest ok i polecam telefony Xiaomi :)

Telefony z Aliexpress / z Chin

28 lip 2017 - 12:27:19

Moze wypowiedzą się osoby, które zakupiły tel z chin ale uytkują go dłużej niż pół roku

Telefony z Aliexpress / z Chin

28 lip 2017 - 14:20:18

ja użytkuję już prawie rok :)

Telefony z Aliexpress / z Chin

29 lip 2017 - 02:39:55

Myślę,że kolejnego roku nie wytrzyma-oczywiście życząc jak najlepiej.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Telefony z Aliexpress / z Chin

19 sie 2017 - 09:13:05

Jest obecnie na rynku duży wybór tel więc nie ryzykowałabym w Chinach.Mój kolega zamówił i dostał z chińskim oprogramowaniem. Miał mniej szczęścia jak moje przedmówczynie. W Polsce są drogie ale mają gwarancję .

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Telefony z Aliexpress / z Chin

29 sie 2017 - 15:50:16

Kupiłam 1,5 roku temu Xiaomi. Mam i nadal działa tańczy
Soft, po angielsku, przyszedł zafoliowany z dwujęzyczną instrukcją. Nie miałam z nim żadnych problemów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciuchy z aliexpress (stradivarius)