Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Telefony z Aliexpress / z Chin

12 maj 2016 - 13:29:46

Ja sie zakochałam w Aliexpress.
Po pierwsze, odziez jest oryginalna.
Po drugie obuwie super, rzetelne wykonanie.
Po trzecie, jeżeli chodzi o rzeczy do domu, jeszcze nie zamawiałam ale na pewno cos zamówię.
Ale odziez, i obuwie, to obłęd.
polecam ten sklep.

Telefony z Aliexpress / z Chin

02 cze 2016 - 19:59:06

No, moja koleżanka kupiła i po dwóch dniach przestał działać. Ja bym się nie odważyła...

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Telefony z Aliexpress / z Chin

30 cze 2016 - 14:42:51

z kolei moja koleżanka ze szkoły kupiła tam telefon i przez 2 lata jej działał bez zarzutów. sama jednak bym się nie odważyła

Telefony z Aliexpress / z Chin

30 cze 2016 - 15:40:15

Mój mąż kupił xiaomi apart jest świetny robi piękne zdjęcia, a telefon działa bez probklemów jest bardzo zadowolony.


Wiadomo można trafić na "bubel" ale w poilsce również się to zdaża

Telefony z Aliexpress / z Chin

30 cze 2016 - 16:16:29

Telefon z Chin już sam w sobie brzmi strasznie ;> No, chyba że naprawdę chcesz coś zastępczego na powiedzmy miesiąc. Ale według mnie lepiej te kasę oszczędzić i dołożyć do nowego telefonu.

zweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Telefony z Aliexpress / z Chin

30 cze 2016 - 16:43:06

Cytat
szeherezada19
ja mam chiński telefon xiaomi redmi note. dałam za niego ok 150$. jestem niezwykle zadowolona. duży wyświetlacz, działa na androidzie, czytelny interface. parametry na poziomie iphona 5s

Ja tez go posiadam i polecam :)

Telefony z Aliexpress / z Chin

01 lip 2016 - 14:26:07

A po co chcesz kupować za 100-200$ telefon z Chin jak w Polsce kupisz w podobnej cenie dobry telefon?

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 wrz 2016 - 09:25:30

Słyszałam dużo dobrego o xiaomi. Czytałam recenzje etc. Telefony przekonują, może się skuszę, jak przyjdzie do wymiany :) One normalnie na androidzie chodzą? Bo mam cały czas windowsa8 i denerwuje mnie, że większość apek nie działa.
Swoją drogą - znacie jakieś tablety dobre i niedrogie z aliexpres?

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 wrz 2016 - 09:32:05

mimo wszystko nie zdecydowałabym się- być może macie rację i to to samo co u nas kupujemy drożej ale czytając historie które pojawiają się w sieci o wybuchających telefonach itp jakoś nie mogę się zdecydować. Mój brat ma huawei i co jakiś czas przełącza się na jakieś chińskie elementy w menu- dziękuję bardzo;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Telefony z Aliexpress / z Chin

21 wrz 2016 - 12:19:39

Cytat
maalwinnkaa
mimo wszystko nie zdecydowałabym się- być może macie rację i to to samo co u nas kupujemy drożej ale czytając historie które pojawiają się w sieci o wybuchających telefonach itp jakoś nie mogę się zdecydować. Mój brat ma huawei i co jakiś czas przełącza się na jakieś chińskie elementy w menu- dziękuję bardzo;)
Polecam arta o telefonach na aliholiku :) Ładnie opisane. I jest odniesienie do tych wybuchających telefonów :) O wybuchających samsungach też było glośno przecież :)

Telefony z Aliexpress / z Chin

18 maj 2017 - 18:51:23

Nie polecam zamawiania z tamtej strony, trzeba długo czekać i później telefon się psuje stopniowo :/

Telefony z Aliexpress / z Chin

18 maj 2017 - 19:16:46

my teraz dziecku kupilismy telefon Xiaomi tyle że w sklepie i na chwile obecna jest ok, recenzje sa tez spoko. A ktoras napisała ze chinskie a co teraz nie jest chinskie ten telefon przynajmnej nie jest skladakiem tylko od a do z chiński co wcale nie oznacza bubla. My mamy błedne przekonanie ze to co chinskie to taniocha i bubel a tak nie jest w tych wszystkich marketach chinskich sprzedają najgorsze barachło wystarczy pojechac do pekinu i przejsc sie na targ tam dostaaniesz wszystko i to nie byle co tylko dobre jakosciowo produkty

Telefony z Aliexpress / z Chin

23 maj 2017 - 12:54:31

Zamawiałam ostatnio na aliexpress telefon Xiaomi Redmi i Umi london brałam do xiaomi darmową dostawę a do drubiego kuriera. Skusiłam się bo wiadomo cena dużó niższa, ale oczytałam się o zwrocie jak towar się uszkodzi podaczas podróży, a pozatym xiaomi już w Polsce to z gwarancją nie będe miała problemu, podsumowując polecam





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-23 12:55 przez IronMonia.

Telefony z Aliexpress / z Chin

20 lip 2017 - 12:27:03

Ja kupiłam Xiaomi Redmi 4X i też bym go Tobie polecała. Za mniej niż 600 zł na Empixie można znaleźć. Ma dobry aparat, system się nie wiesza, ładny wyświetlacz. Polecam :)

Telefony z Aliexpress / z Chin

20 lip 2017 - 14:44:07

Z Chin jedynie telefony chińskie, na przykład Xiaomi.
Innych telefonów nie opłaca się kupować, są to po prostu słabe podróbki ze słabymi parametrami.
Gdy się zepsuje będzie problem z odesłaniem (najtańsza wysyłka to coś ponad 100zł) oraz z samym zwrotem - Chińczyk zwykle nie będzie chciał przyjąć.
Iphone'y z Chin nie mają systemu iOS tylko android.
Lepiej się w to nie bawić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-20 14:45 przez xkarolinax1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy widziałyście takie Conversy?