Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

15 mar 2017 - 22:15:49

Myślę tak jak dziewczyny wyżej - olać Aliexpress w tej sprawie - można tam kupić sukienki na codzień i zaryzykować wydanie 100zł ale nie więcej. Na szafie jest masa dziewczyn sprzedających swoje - piękne suknie w komicznie niskich cenach. Znaleźć dobrą krawcową i nie będziesz niczego żałowała.
Widziałam też, że naprawdę dobra firma: Asos sprzedaje suknie po taniości (jak na suknie ślubną) a masz pewność, że będzie to dobra jakość produktu. Są one specyficzne - raczej skromne, ale bardzo nowoczesne!

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

23 mar 2017 - 17:44:30

wow, ja bym się chyba nie odważyła

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 mar 2017 - 11:16:21

suknie ślubna to sama nie wiem, ale ja jeszcze nic nie kupiłam na Alie. ale chyba zbliża się pierwszy raz, bo znalazłam niezłą instrukcję Tu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-31 15:33 przez martii2912.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 kwi 2017 - 16:12:37

to chyba nie najlepszy pomysl...
mozesz czekac na nia wieki, przykladem moze byc zegarek ktory dostalem 69 dni od daty zamowienia

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

07 maj 2017 - 18:57:15

Na pewno nie wydałabym na suknię ślubną tyle co w salonach, nabijanie ceny i tyle. Mam znajomą krawcową, która się śmiała, że za kieckę którą szyje za 200 jak usłyszy, że ślubna to bierze minimum 600. I po co?
Ale pewnie kupiłabym prędzej coś krajowego z allegro, chin nie wiadomo kiedy dojdzie.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

08 maj 2017 - 21:36:59

Nie zamawiaj, szkoda kasy i nerwów

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

03 lip 2017 - 14:21:08

Ja to ogólnie bałabym się zamawiać taką suknię przez internet, w jakimkolwiek sklepie. Najpierw musiałabym ją dokładnie przymierzyć. W ciemno nie ma co ryzykować.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 lip 2017 - 22:36:58

Ali Express to dość wątpliwy biznes pod względem ubrań, gdyż widziałam na różnych grupach na Facebooku takie zdjęcia: "obrazek vs. rzeczywistość" i przyznam, że to trochę przykre, że czekamy tyle na paczkę, aby dostać produkt wyglądem kompletnie odbiegającym od umieszczonego zdjęcia. Chcemy piękną sukienkę, a dostajemy coś, co przypomina worek na śmieci. Masakra... W ogóle też zastanawiałabym się, jak dbać o takie ubrania, bo nigdy nie wiadomo, w jakim języku i symbolach będzie instrukcja. Chyba lepiej w tym wypadku byłoby oddać do miejsca takiego jak <moderacja-reklama> to miasto pełne tego typu firm, dlatego ceny muszą być konkurencyjne i dostosowane do kieszeni każdego klienta. Ja skorzystałam i czasem, jak mi się nie chce prać, to odciążę siebie od tego jednego obowiązku. Pozdrawiam ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 20:06 przez moderator.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

31 sie 2017 - 13:24:47

Wyglądają nieziemsko ale wiecie akurat w tym przypadku lepiej przypatrzeć się sklepom ponieważ można się mocno rozczarować :) Jeśli jesteś przekonana porozglądaj się za używaną. Lepiej nawet dołożyć ale mieć piękne wspomnienia!pociesza

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

06 wrz 2017 - 16:14:12

nie kupilabym

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

25 paź 2017 - 21:25:48

Hm... No ja jestem zdania, że właściwy wybór sukni ślubnej to w dzisiejszych czasach zadanie bardzo trudne. Kiedyś to było tak, że brało się raczej to co było na rynku, a dziś na rynku jest taki wybór, że bardzo trudnym zadaniem jest znalezienie właściwej sukni ślubnej. Ale, jak to mówią, nie ma rzeczy niemożliwych :) Spójrzcie sobie choćby na ofertę tej galerii mody ślubnej w Katowicach <moderacja>

Po pierwsze – mają bardzo duże doświadczenie. Po drugie – szyją na miarę. Po trzecie – gwarantują najwyższej jakości materiały jak choćby muśliny i szyfony, satyny, tafty, tiule, delikatne hiszpańskie koronki, czy też gipiury. Choćby z tych powodów warto bliżej się przyjrzeć ich ofercie. Śmiało można powiedzieć, że jest ona bardzo ciekawa i kusząca :)

Choć tak czy owak warto mieć więcej tego typu miejsc w zanadrzu, więc z góry wilekie dzięki za wszelkie sugestie i propozycje innych galerii mody ślubnej :) Wybór właściwej sukni ślubnej łatwy na pewno nie jest, ale razem możemy dać radę :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 21:01 przez moderator.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

26 paź 2017 - 13:36:00

ja niemiło wspominam szukanie mojej sukni ślubnej, schodziłam masę salonów z sukniami a jakość często bardzo nieadekwatna do ceny, niektóre wyglądaly jakby były zrobione z pożółkłej firanki a cena kilka tys, dramat. ale ostatecznie udało mi się znaleźć tą wymarzoną :)

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

02 lis 2017 - 16:55:20

Dziewczynki moje drogie! Dobrej jakości koronka kosztuje około 100USD/m2.
Jeśli wyobrażacie sobie, że za 95USD dostaniecie cudo, to wyprowadzę was z błędu. Dostaniecie zapakowaną w folię bombelkową szmatkę ważącą 800g. Dobre, masywne koronki używane do produkcji sukien ślubnych mają swoją masę, dla tego suknia dobrej firmy waży 3kg wzwyż... <moderacja-materiały reklamowe> < tutaj macie suknie dobrej jakości, ale takie suknie kosztują około 1000USD w sklepie. Pomyślcie, zanim zamówicie suknię z AliExpress.


Ładne, Prawda?

P.S. Jest takie stare przysłowie: "jeśli coś zbyt tanio sprzedają uważaj bo Cię oszukają" Zapamiętajcie je.

w jakim mieście kupowałaś? jakiej firmy?

Cytat
connieisland
Na pewno nie wydałabym na suknię ślubną tyle co w salonach, nabijanie ceny i tyle. Mam znajomą krawcową, która się śmiała, że za kieckę którą szyje za 200 jak usłyszy, że ślubna to bierze minimum 600. I po co?
Ale pewnie kupiłabym prędzej coś krajowego z allegro, chin nie wiadomo kiedy dojdzie.
W salonach , jeśli chodzi o sukienki importowane (czytaj dobrej firmy) marża wynosi 100% podobnie jak na tekstyliach casual wear i obuwiu. Zakup sukni ze średniej półki po cenie hurtowej to wydatek rzędu 2500PLN. Tobie nikt nie sprzeda za 2500 tylko za 5000.


"Nabijanie ceny" to złe określenie wynikające z Twojej niewiedzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-06 08:43 przez korekodwanny.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

12 lis 2017 - 15:51:21

Ja bym nie ryzykowała :) za swoją zapłaciłam w salonie we Wrocławiu 3000 zł 10 lat temu!!!!, ale była idealna. Warto jest zapłcić więcej i być usatysfakcjonowanym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ubrania Pakuten