Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

15 mar 2017 - 22:15:49

Myślę tak jak dziewczyny wyżej - olać Aliexpress w tej sprawie - można tam kupić sukienki na codzień i zaryzykować wydanie 100zł ale nie więcej. Na szafie jest masa dziewczyn sprzedających swoje - piękne suknie w komicznie niskich cenach. Znaleźć dobrą krawcową i nie będziesz niczego żałowała.
Widziałam też, że naprawdę dobra firma: Asos sprzedaje suknie po taniości (jak na suknie ślubną) a masz pewność, że będzie to dobra jakość produktu. Są one specyficzne - raczej skromne, ale bardzo nowoczesne!

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

23 mar 2017 - 17:44:30

wow, ja bym się chyba nie odważyła

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 mar 2017 - 11:16:21

suknie ślubna to sama nie wiem, ale ja jeszcze nic nie kupiłam na Alie. ale chyba zbliża się pierwszy raz, bo znalazłam niezłą instrukcję Tu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-31 15:33 przez martii2912.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 kwi 2017 - 16:12:37

to chyba nie najlepszy pomysl...
mozesz czekac na nia wieki, przykladem moze byc zegarek ktory dostalem 69 dni od daty zamowienia

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

07 maj 2017 - 18:57:15

Na pewno nie wydałabym na suknię ślubną tyle co w salonach, nabijanie ceny i tyle. Mam znajomą krawcową, która się śmiała, że za kieckę którą szyje za 200 jak usłyszy, że ślubna to bierze minimum 600. I po co?
Ale pewnie kupiłabym prędzej coś krajowego z allegro, chin nie wiadomo kiedy dojdzie.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

08 maj 2017 - 21:36:59

Nie zamawiaj, szkoda kasy i nerwów

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

03 lip 2017 - 14:21:08

Ja to ogólnie bałabym się zamawiać taką suknię przez internet, w jakimkolwiek sklepie. Najpierw musiałabym ją dokładnie przymierzyć. W ciemno nie ma co ryzykować.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 lip 2017 - 22:36:58

Ali Express to dość wątpliwy biznes pod względem ubrań, gdyż widziałam na różnych grupach na Facebooku takie zdjęcia: "obrazek vs. rzeczywistość" i przyznam, że to trochę przykre, że czekamy tyle na paczkę, aby dostać produkt wyglądem kompletnie odbiegającym od umieszczonego zdjęcia. Chcemy piękną sukienkę, a dostajemy coś, co przypomina worek na śmieci. Masakra... W ogóle też zastanawiałabym się, jak dbać o takie ubrania, bo nigdy nie wiadomo, w jakim języku i symbolach będzie instrukcja. Chyba lepiej w tym wypadku byłoby oddać do miejsca takiego jak <moderacja-reklama> to miasto pełne tego typu firm, dlatego ceny muszą być konkurencyjne i dostosowane do kieszeni każdego klienta. Ja skorzystałam i czasem, jak mi się nie chce prać, to odciążę siebie od tego jednego obowiązku. Pozdrawiam ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 20:06 przez moderator.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

31 sie 2017 - 13:24:47

Wyglądają nieziemsko ale wiecie akurat w tym przypadku lepiej przypatrzeć się sklepom ponieważ można się mocno rozczarować :) Jeśli jesteś przekonana porozglądaj się za używaną. Lepiej nawet dołożyć ale mieć piękne wspomnienia!pociesza

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

06 wrz 2017 - 16:14:12

nie kupilabym

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

25 paź 2017 - 21:25:48

Hm... No ja jestem zdania, że właściwy wybór sukni ślubnej to w dzisiejszych czasach zadanie bardzo trudne. Kiedyś to było tak, że brało się raczej to co było na rynku, a dziś na rynku jest taki wybór, że bardzo trudnym zadaniem jest znalezienie właściwej sukni ślubnej. Ale, jak to mówią, nie ma rzeczy niemożliwych :) Spójrzcie sobie choćby na ofertę tej galerii mody ślubnej w Katowicach <moderacja>

Po pierwsze – mają bardzo duże doświadczenie. Po drugie – szyją na miarę. Po trzecie – gwarantują najwyższej jakości materiały jak choćby muśliny i szyfony, satyny, tafty, tiule, delikatne hiszpańskie koronki, czy też gipiury. Choćby z tych powodów warto bliżej się przyjrzeć ich ofercie. Śmiało można powiedzieć, że jest ona bardzo ciekawa i kusząca :)

Choć tak czy owak warto mieć więcej tego typu miejsc w zanadrzu, więc z góry wilekie dzięki za wszelkie sugestie i propozycje innych galerii mody ślubnej :) Wybór właściwej sukni ślubnej łatwy na pewno nie jest, ale razem możemy dać radę :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-09 21:01 przez moderator.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

26 paź 2017 - 13:36:00

ja niemiło wspominam szukanie mojej sukni ślubnej, schodziłam masę salonów z sukniami a jakość często bardzo nieadekwatna do ceny, niektóre wyglądaly jakby były zrobione z pożółkłej firanki a cena kilka tys, dramat. ale ostatecznie udało mi się znaleźć tą wymarzoną :)

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

02 lis 2017 - 16:55:20

Dziewczynki moje drogie! Dobrej jakości koronka kosztuje około 100USD/m2.
Jeśli wyobrażacie sobie, że za 95USD dostaniecie cudo, to wyprowadzę was z błędu. Dostaniecie zapakowaną w folię bombelkową szmatkę ważącą 800g. Dobre, masywne koronki używane do produkcji sukien ślubnych mają swoją masę, dla tego suknia dobrej firmy waży 3kg wzwyż... <moderacja-materiały reklamowe> < tutaj macie suknie dobrej jakości, ale takie suknie kosztują około 1000USD w sklepie. Pomyślcie, zanim zamówicie suknię z AliExpress.


Ładne, Prawda?

P.S. Jest takie stare przysłowie: "jeśli coś zbyt tanio sprzedają uważaj bo Cię oszukają" Zapamiętajcie je.

w jakim mieście kupowałaś? jakiej firmy?

Cytat
connieisland
Na pewno nie wydałabym na suknię ślubną tyle co w salonach, nabijanie ceny i tyle. Mam znajomą krawcową, która się śmiała, że za kieckę którą szyje za 200 jak usłyszy, że ślubna to bierze minimum 600. I po co?
Ale pewnie kupiłabym prędzej coś krajowego z allegro, chin nie wiadomo kiedy dojdzie.
W salonach , jeśli chodzi o sukienki importowane (czytaj dobrej firmy) marża wynosi 100% podobnie jak na tekstyliach casual wear i obuwiu. Zakup sukni ze średniej półki po cenie hurtowej to wydatek rzędu 2500PLN. Tobie nikt nie sprzeda za 2500 tylko za 5000.


"Nabijanie ceny" to złe określenie wynikające z Twojej niewiedzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-06 08:43 przez korekodwanny.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

12 lis 2017 - 15:51:21

Ja bym nie ryzykowała :) za swoją zapłaciłam w salonie we Wrocławiu 3000 zł 10 lat temu!!!!, ale była idealna. Warto jest zapłcić więcej i być usatysfakcjonowanym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ubrania Pakuten