Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

18 wrz 2015 - 12:46:46

Same opinie na NIE, a ja bym kupiła :D Tylko musisz się liczyć z tym, że możesz się rozczarować.

Przed każdym zakupem na ali czytam Feedback'i, często są wklejane zdjęcia, także możesz się czegoś dowiedzieć. Podeślij linki jeśli temat jeszcze aktualny.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

22 wrz 2015 - 16:06:36

Cytat
kamilkatbg
juz bym wolala kupic uzywana suknie i dopasowac do swojej figury niz wydac 500zl i plakac


Mam dokładnie takie samo zdanie.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 wrz 2015 - 10:00:18

Cytat
Onyksowa
Suknia ślubna z Aliexpress? Oj, to chyba nie jest dobry pomysł. W tak ważnym dniu każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Suknia musi być idealnie dopasowana, fajnie się układać itd. Na zdjęciach zawsze wszystko wygląda świetnie, a w rzeczywistości może wyglądać to tak:






Normalnie ogień z doopy

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

01 paź 2015 - 19:19:08

jeszcze jedna perełka :D


Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

03 paź 2015 - 13:37:00

te porównania zdjęcia vs rzeczywistość - masakra, haha :D byłoby mi żal wydać nawet te 100$ na taką kieckę, nie ma mowy żeby to wyglądało dobrze, po prostu niemożliwe.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

07 paź 2015 - 13:40:09

Kiedyś w jakimś lumpeksie widziałam suknię ślubną za 300 zł, która stan miała tak 8/10. Jakby się chciało przyczepić, to by się przyczepiło, ale równie dobrze można by pójść, zapłacić stówę krawcowej i stówę pralni i kieca jak nowiutka.
Aliexp odpada wg mnie, chyba, że się chce mieć na sobie w dniu ślubu śmierdzący, bezkształtny badziew.

Dobra, teraz może trochę przesadzę z wysokością ceny, ale chyba każda Panna Młoda zna Verę Wang. W promocji, nową dorwać można za 500$, używaną za 1000-1200 zł. A o jakości chyba nikogo nie trzeba przekonywać.

Dla chcącego nic trudnego, a Aliexp to na prawdę zły pomysł.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

07 paź 2015 - 16:51:20

Popieram, ja bym nie kupiła sukni z chin. Jeśli chcesz zaoszczędzić to najlepiej kupić używaną suknię. Czasami dziewczyny za grosze sprzedają. ja swojej chciałam się szybko pozbyć i w ciągu 2 miesięcy sprzedałam za 500 zł.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

30 paź 2015 - 21:34:25

Raz zamówiłam z tamtąd sukienke strasznie przyszła cieżka jak by z ołowiu była uszyta. kupując tam trzeba się dopytywac dokładni w prywatnych wiadomościach o rodzaj materiału o możliwośc real foto i tak czy inaczej brac poduwage koszty przeszywania u krwcowej.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

14 lis 2015 - 15:14:08

nie polecam to wyrzucenie pieniędzy w błoto- przede wszystkim dlatego że materiał kosztuje, przykład?

chciałam uszyć piękną sukienkę z bogatej koronki - cena za metr? 350zł!!!

jeśli uszyją Ci sukienkę to z tandety i jeśli chcesz być ekonomiczna weź projekt i idź do dobrej krawcowej ;)
ja znalazłam w Gdańsku panią która za sukienkę dopasowaną z zaszewkami i profilowanym biustem bierze ok 100zł + materiał ok 50-80zł co daje idealną szytą na miarę sukienkę w cenie sieciówki :) jestem pewna że za suknię ślubną mogłabyś dać ok 600-800zł + materiał :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

26 lis 2015 - 09:32:33

Kiecki na wstawionych przez Was zdjęciach są tak koszmarne, że aż ciężko uwierzyć :o Jest może wątek z większą ilością takich foto-perełek?

Jak nie masz kasy na nową kieckę z salonu to Twoim zdaniem rozejrzałabym się w internecie- olx, allegro. Wiele dziewczyn próbuje sprzedać swoje suknie za pół ceny lub jeszcze mniej. Wybór ogromny a zawsze przed zakupem możesz pojechać, przymierzyć i zobaczyć jak w tym kroju wyglądasz. Skąd pewność, że sukienka z katalogowego zdjęcia będzie na Tobie leżała tak samo idealnie? :)

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

26 lis 2015 - 15:35:12

A potem zakładacie wątki ,że zostałyscie oszukane albo towar niezgodny z opisem. Przecież to od razu wiadome ,że za takie pieniądze jeszcze za towar z chin przyjdzie Ci jakieś badziewie. Już chyba lepiej wypożyczyć suknie niż wydać niepotrzebnie kasę.

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

19 sty 2016 - 20:41:52

Moim zdaniem nie powinno się brać 'chińskich' sukni, bo bardzo często są piękne tylko z obrazka.
Przyznam szczerze, że mnie nie było stać na suknie z salonu, ale przez allegro kupiłam 'z drugiej ręki'. Wraz z poprawkami krawcowej koszt był 400zł. Więc może rozglądnij się na szafie, albo na innych portalach. Nawet jeśli nie chcesz używanej to czasem nowe można dostać taniej a są na prawdę piękne i masz pewność, że dostajesz dokładnie to, co na zdjęciu.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 7/5

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

21 sty 2016 - 08:52:00

Ja też nie polecam sukienki na tak ważny dzień. Niestety - niska cena jest bardzo widoooczna w rzeczywistości

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

03 lut 2016 - 10:51:14

ja bym chyba jednak nie ryzykowała... juz lepiej zastanowić się nad używaną np z allegro, są rzeczywiste zdjęcia jakości materiałów

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?

29 mar 2016 - 18:27:28

A może przejrzyj suknie na stronie asos? Zamieszczam trzy - cena nie wyższa niż 120 funtów ;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty z aliexpress