Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ALIEXPRESS- wiarygodni sprzedawcy

31 lip 2015 - 11:09:25

Ostatnio został poruszony temat zakupów przez Aliexpress- tak się zastanawiam, macie już przetestowanych wiarygodnych sprzedawców? Chciałabym zrobić zamówienie bo jest sporo ciekawych ofert w fajnych cenach ale boję się, że jedynie stracę kasę a paczka nigdy nie dotrze :(

ALIEXPRESS- wiarygodni sprzedawcy

03 sie 2015 - 10:55:29

Ja za każdym razem kupuję od kogoś innego. Zawsze szukam najtańszej opcji i sprzedawcy, który ma ponad 90% pozytywnych komentarzy. Ważne dla mnie, by miał zawartych min. 1000 transakcji. Wtedy wiadomo, że MAJ FREND jest uczciwy :)

Dlatego szukając ofert, warto zwrócić uwagę na komentarze, ilość transakcji i zdjęcia w ofertach :) Niektórzy sprzedawcy zamieszczają oprócz zdjęć tzw. "katalogowych" także zdjęcia realne, więc od razu wiadomo czego można się spodziewać :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

ALIEXPRESS- wiarygodni sprzedawcy

07 paź 2015 - 13:44:02

Ja na ali kupuję coś co bardzo mało kosztuje i ma darmową dostawe, żeby w razie czego nie było płaczu, że nie dotarło,albo jest badziewiem. Jak na razie wszystko dotarło, ale szczerze, to nie wiem czy zapłaciłam za te pierdółki łącznie więcej jak 100 zł (ok 7 zamówień).

ALIEXPRESS- wiarygodni sprzedawcy

13 lis 2015 - 14:12:16

ja tam się nie martwię o moje zamówienie bo na alishop.com.pl każdy jest objęty ochroną kupujących tzn w razie gdy sprzedający nie wywiąże się z umowy (nie wyśle towaru) dostajesz zwtrot kasy, nie od sprzedającego ale od serwisu :) także bardzo polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna z Aliexpress / Która?