Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

15 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 11:43:36

Do założenia tego wątku zainspirował mnie wpis @grysik:

ALIEXPRESS - oczekiwania VS. rzeczywistość
Jedne z Was piszą, że otrzymały całkiem fajne rzeczy, inne z kolei, że to co otrzymały okazało się koszmarem, co zresztą zaprezentowała autorka wątku. nie

Aby uniknąć rozczarowań,
TUTAJ zbieramy NAJLEPSZE oferty z Alli.tak

Można dodawać linki bez obaw,że zostanie nadane ostrzeżenie. ;)
ALE tylko linki do Aliexpress (można dodatkowo dołączyć zdjęcie rzeczy).

Piszcie, które ubrania/buty/dodatki/modowe bibeloty i jakich sprzedawców polecacie :)

Śmiało dodawajcie linki do prawdziwych perełek!
chat

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 11:57:11

hahaha nikt nie wstawi żadnego linku bo się wyda skąd dziewczyny zamawiają ciuchy :D i przede wszystkim ile towar kosztuje w rzeczywistości, a ile każda z nich bierze do kieszeni

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 12:50:54

@dIgItAl_gIrL, to może czas zacząć zamawiać samodzielnie :P i nie dać się wyzyskiwać? W sumie kilka razy miałam ochotę już coś kupić, ale jakoś nie mam odwagi. Nie ogarniam co i jak. Przydałby się jakiś poradnik z informacjami jak zamawiać :P

Btw. jak widzę ceny, które dziewczyny sobie wołają na szafie, i ceny na Alli to się zastanawiam KTO to kupuje? hmm

Żeby nie było offtopu:
Zakochałam się w tej miętowej torebce. Chyba sobie sprawię na urodziny ;)
http://www.aliexpress.com/item/Bags-2014-women-s-handbag-trend-candy-color-one-shoulder-cross-body-bag-bucket-women-s/1979361065.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 12:51 przez ominomi.

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 13:11:06

E tam ja zamawiam i nie ukrywam tego bo nie sprzedaję później :D

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 13:28:04

Zamówiłam kiedyś sandałki w panterkę za 8,99$, czyli wtedy niecałe 30 zł (akurat były na promocji) i przyszły całkiem spoko :)

Więc polecam ;)

http://www.aliexpress.com/item/Leopard-Print-Flat-Heel-Women-s-Sandals-2013-Summer-Women-Summer-Shoes-2013-Summer-Shoes-Fashion/886703558.html


zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:02:07

ominomi - ja kupiłam sobie kilka rzeczy z alli i wszystko do mnie dotarło :) nigdy nie kupiłam tu na szafie czegoś na 'zamówienie z czasem oczekiwania do 30 dni'

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:34:28

@dIgItAl_gIrL a masz jakichś sprawdzonych sprzedawców (ciuchy/buty/biżuteria)? Ja zawsze szukam takich, który maja dużo tych diamencików. Zawsze jak już mam coś upatrzonego to zwykle "witam się z gąską" i w końcu nie kupuję. nie Muszę w końcu się ogarnąć i zamówić coś na próbę :)

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:48:36

ominomi - kupiłam kilka rzeczy u tego sprzedawcy: http://www.aliexpress.com/store/1763061 i przyszły w około 2 tyg (tyle że do UK)

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 14:55:05


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-14 12:30 przez ominomi.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 15:17:39

ominomi - nawet nie sprawdzałam ile to wychodzi w złotówkach :) dla mnie mimo wszystko ceny dobre (a na pewno tańsze niż można znaleźć na szafie) ja kupowałam replikę i powiem że się pozytywnie zaskoczyłam bo skóra w dotyku wygląda jak prawdziwa, a może nawet jest

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

28 lip 2015 - 21:36:27

Hej:) ja nie raz zamawialm od CIOCI ALLI :) produkty sa bardzo zroznicowane,czasem przychodzi badziew ze szkoda miejsca w szafie a czasem cos naprawde fajnego. Najczesciej zamawialm ubrania dla moich chlopcow 2i4 lata ale ciezko traffic z rozmiarem bo tamtejsze to raczej dla lalek :)Kupilam tez calkiem fajne ,,bizu,, ladne wyglada I calkiem dobrze sie nosi,buty raczej kipskie ale na jeden raz nad morze moga byc.Powiem szczerze gdyby mnie bylo o 20 kg mniej czesciej bym tam kupowala bo na L to juz ciezko cos wyhaczyc, ale szczuple dziewczyny moga ryzykowac,a noz sie cos upoluje fajowego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 21:37 przez marta-wilk.

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 00:28:04

dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)

dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 00:28 przez Bang_Bang_Bang.

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 07:23:24

@Bang_Bang_Bang długo czekałaś ma doręczenie? Ile zapłaciłaś? Możesz pokazać jak wyglądało zdjęcie na stronie oferty? chcę to! Myślisz, że przed końcem wakacji przybędzie?

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 12:09:52

Cytat
Bang_Bang_Bang
dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)

dol od bikini :) dzis przyszlo :) jakosc swietna :) polecam :)

o to fajnie :) bo ja też zamówiłam ale jeszcze nie doszło, pochwalę się jak przyjdzie :)

ALIEXPRESS - najlepsze oferty

29 lip 2015 - 12:26:23

chyba nie widzicie jednej zasadniczej roznicy , na ali kupuje sie CHINSKIE a niektorzy maja FIRMOWE - czytaj drozsze .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALIEXPRESS- wiarygodni sprzedawcy