Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wysyłka na szafie.

10 wrz 2021 - 22:17:46

.jestem nowa (od dzisiaj) Chcę sprzedać towar np. buty.. Zaznaczam wysyłkę na koszt kupującego. Poczta ekonomiczna 18 zl na kupujacego. Jak powinnam postepować przy wysyłce towaru ? Co zaznaczać, bo uwążam, że ten koszt wysylki jest duży . Czasami 1/3 wartosci towaru. Coś mi tu nie pasuje. Proszę o radę

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-10 22:20 przez MartaMar15.

wysyłka na szafie.

11 wrz 2021 - 09:06:40

Też miałam kiedyś można nazwać wysokie ceny wysyłki. Bo robiłam błąd i kupowałam koperty bąbelkowe nowe i generowało to koszty.
Teraz pakuję w pudełka i foliopaki które już mam na stanie z poprzednich wysyłek, dzięki temu kosz wysyłki jest o wiele niższy, klientka płaci tylko za obsługę cenę narzuconą przez kuriera czy pocztę.

Pisałam o tym jakiś czas temu na blogu: ekolologiczne pakowanie przesyłek

wysyłka na szafie.

15 wrz 2021 - 16:48:49

To jak wybierac te wysylki w zestawie przy dodawaniu produktu. Jednaczy dwie oferty zaznaczać i kupujacy wybiera wysylkę ? W sumie te wysyłki sa drogi. Poczta za 2,5 kg. 18 zl. Gdzie jest najtaniej i jak to robić. Proszę Pani :) . z techniczna stroną sobie radzę. Ponadto towary uważałam, ze mam atrakcyjne i wszystko wycofałam. Gdyz nie ma żadnego zainteresowania. Zadnych wyświetleń. Czy tak dziala szafa. ? Oplacilam jakieś 9 zl i nic. Cisza. Nikt nie wchodzi na profil. Czy ktoś to ogląda. I tak to widzę od tygodnia. Nie wiem jak mam postepować i co zaznaczać. Te towary moje sądzę, że sa chyba nieaktywne, ( ja je widze, ale czy potencjalni klienci też je widzą) ? Chyba szafa je od razu wrzuca do archiwum. Nie wiem w sumie jak ta szafa działa. Co tam trzeba zrobic. Polubień - zero, negatywnych zero, obojetnych zero. Ceny jak dasz za wysokie to nie sa zainteresowani, mimo że tpowar świetny. sadzę, że najlepiej chyba za kurtke wartą 400 zl wystawic za 20 zl. To może kupią ?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-15 17:02 przez MartaMar15.

wysyłka na szafie.

21 lis 2021 - 03:53:47

W przygotowaniu przesyłki może pomóc oferta sklepu https://neopak.pl/magazyn/wypelniacze-do-paczek mają tam świetne kartony, koperty i wypełniacze do paczek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chyba nie trafiona oferta