Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Która torebka?

04 lis 2019 - 14:13:40

Druga albo trzecia mi sie podoba :)

Która torebka?

21 sty 2020 - 13:41:10

3, bo nie jest typowo czarna tylko bardziej szaro - grafitowa

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Która torebka?

15 lip 2020 - 06:11:30

Może ktoś z was będzie kupował w sklepie internetowym [moderacja].Wybór w tym sklepie internetowym naprawdę jest bardzo duży.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-15 14:55 przez moderator.

Która torebka?

08 wrz 2020 - 12:36:32

ja nie lubie takich sztywnych dużych torebek, wiem że niekiedy trzeba bo do pracy strój formalny ktoś ma ale na codzień wolę o wiele bardziej takie duże torby worki i fajnie do takiego casual stylu pasują

Która torebka?

22 paź 2020 - 12:16:54

A ja właśnie wolę sztywniejsze, bo jednak czuję, ze rzeczy w środku są bezpieczniejsze od uszkodzeń itp. :D

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Która torebka?

08 sty 2021 - 12:22:35

Z tych co wrzuciłaś, to druga :D Ja natomiast ostatnio kupiłam nerkę w promocji, o taką <moderacja-spam> I jestem zachwycona przede wszystkim jakością wykonania. W ogóle nie doceniałam do tej pory takiego rozwiązania, zawsze wolałam plecaki lub torebki. A teraz okazuje się, że chyba gdzieś w głębi duszy tkwiła we mnie ukryta miłość do nerek :D To na pewno nie jest mój ostatni zakup, już rozglądam się za kolejną! :)

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 11:04 przez moderator.

Która torebka?

10 sty 2021 - 20:30:41

Pierwsza mi się nie podoba, ale druga i trzecia wyglądają dla mnie tak samo :D

Która torebka?

14 lip 2021 - 14:54:38

Chyba każda kobieta lubi torebki, które świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie stroju. Na stronie https://www.ceneo.pl/Torebki_damskie/p:Sinsay.htm znajdziecie bardzo fajne sinsay torebki. Wybór jest spory, zarówno pod względem kolorów, modeli czy wielkości torebek. Nie są drogie, a jakość jest imponująca. Zostały wykonane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół wykończenia, więc pod względem estetyki prezentują się bardzo ładnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

aliexpress COUPON PALS - kto też gra? Pomóżmy sobie nawzajem