Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 08:58:58

kupujecie w pepco? uwielbiacie ten sklep? dołączcie pochwalcie się zakupami

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 09:39 przez moderator.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:04:07

dla mnie to ubrania odpadają.
myślę o ubraniach dla dorosłych , co do gospodarstwo domowe i wystrój wnętrz to to co wszędzie .
Ceny są tez wysokie.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:11:35

a ja kupuję w Pepco różne rzeczy-fajne szklane pojemniczki, świece zapachowe, gumki do włosów itp.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:38:14

lubię pepco i wiele rzeczy tam kupiłam. Lubie gadzety do domu kupuje tam rzeczy córce głownie legnsy i bieliznę, co do cen nie zgode sie z banach nie sa tak wysokie. tu jest juz watek z zakupami z pepco http://forum.szafa.pl/54/6377623/pepco-wasze-zdobycze-i-aktualne-promocje-zbiorczy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 09:40 przez agata74.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:56:12

Zakupiłam w pepco super ozdoby do salonu, następnym razem prześlę kilka fotek :) Ceny są naprawdę niskie, polecam!

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

07 lut 2018 - 11:31:57

Ja z Pepco kocham ubranka dziecięce z myszką Minnie albo inna seria Disneya. Reszta ubranek niestety slabej jakosci . No i oczywiscie dodatki do domu w Pepco wygrywaja !

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

07 lut 2018 - 11:37:28

Ja duzo kupuje w pepco ubranek dla dzieci np leginsy, bluzki, kamizelki, kurtki, czapki, kominy, rekawiczki, bielizna

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

09 kwi 2018 - 14:45:59

Jeśli chodzi o jakość to zależy jak się trafi - ale tak jest wszędzie. :) Poza tym nie spodziewajmy się cudów za takie ceny. Kiedyś kupowałam "nałogowo" (wiele rzeczy widziałam jeszcze przed klientami, więc dało się znaleźć i rozmiar i kolor itd. :) ), teraz mam inne wydatki, więc kupuję to, co mi się serio przyda lub czasem jakiś drobiazg dla domu ale zawsze chętnie nacieszę oko :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

24 kwi 2018 - 10:17:58

Pepco jest super, jeśli masz niewielki budżet, ale chcesz nieco odświeżyć/zmienić domek. Kiedyś też kupowałam tam nałogowo, teraz już mniej. Ogólnie trzeba uważac, bo jednak za dużo asortymentu z Pepco w domu powoduje chaos i sprawia, że pokój wygląda jak witryna sklepowa. Ale jedno jest pewne, ceny mają tak kuszące, że az czasem trudno się oprzeć :)

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

24 kwi 2018 - 11:46:46

Ostatnio byłam w Pepco i rzuciły mi się w oczy akcesoria do kuchni - ociekacze, "miski" na owoce i stojaki na ręcznik papierowy. serce

Fajnie wyglądają i taniocha!


kochamy pepco grupa zakupoholiczek

24 kwi 2018 - 14:23:11

Cytat
grysik
Ostatnio byłam w Pepco i rzuciły mi się w oczy akcesoria do kuchni - ociekacze, "miski" na owoce i stojaki na ręcznik papierowy. serce

Fajnie wyglądają i taniocha!

Świetnie to wygląda, ale z uwagi na chłopaka bym takiego zestawu nie kupila, bo juz w ogole w kuchni za nic by sie nie zabral, hahaha. :D

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

26 kwi 2018 - 13:39:28

Cytat
olciakxd

Ostatnio byłam w Pepco i rzuciły mi się w oczy akcesoria do kuchni - ociekacze, "miski" na owoce i stojaki na ręcznik papierowy. serce

Fajnie wyglądają i taniocha!


Świetnie to wygląda, ale z uwagi na chłopaka bym takiego zestawu nie kupila, bo juz w ogole w kuchni za nic by sie nie zabral, hahaha. :D

Wtedy byś powiedziała, że jest tam tak kobieco, że MUSI tam stanąć noga faceta :D hahaha

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

26 kwi 2018 - 13:55:52

ciuchy pepco są słabej jakości

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

07 kwi 2019 - 19:25:58

Ja tam lubię kupić coś dla dzieciaków. Bluzki z bajek Disneya po 20 zł to według mnie super opcja.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

21 sty 2020 - 13:43:45

Widze, że wątek lekko umarł. Widziałam gazetkę, a nadal są dobre rzeczy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy w 1but.pl