Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

4 minuty temu

sklep detailingowy

28 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 08:58:58

kupujecie w pepco? uwielbiacie ten sklep? dołączcie pochwalcie się zakupami

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 09:39 przez moderator.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:04:07

dla mnie to ubrania odpadają.
myślę o ubraniach dla dorosłych , co do gospodarstwo domowe i wystrój wnętrz to to co wszędzie .
Ceny są tez wysokie.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:11:35

a ja kupuję w Pepco różne rzeczy-fajne szklane pojemniczki, świece zapachowe, gumki do włosów itp.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:38:14

lubię pepco i wiele rzeczy tam kupiłam. Lubie gadzety do domu kupuje tam rzeczy córce głownie legnsy i bieliznę, co do cen nie zgode sie z banach nie sa tak wysokie. tu jest juz watek z zakupami z pepco http://forum.szafa.pl/54/6377623/pepco-wasze-zdobycze-i-aktualne-promocje-zbiorczy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 09:40 przez agata74.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

25 lis 2016 - 09:56:12

Zakupiłam w pepco super ozdoby do salonu, następnym razem prześlę kilka fotek :) Ceny są naprawdę niskie, polecam!

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

07 lut 2018 - 11:31:57

Ja z Pepco kocham ubranka dziecięce z myszką Minnie albo inna seria Disneya. Reszta ubranek niestety slabej jakosci . No i oczywiscie dodatki do domu w Pepco wygrywaja !

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

07 lut 2018 - 11:37:28

Ja duzo kupuje w pepco ubranek dla dzieci np leginsy, bluzki, kamizelki, kurtki, czapki, kominy, rekawiczki, bielizna

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

09 kwi 2018 - 14:45:59

Jeśli chodzi o jakość to zależy jak się trafi - ale tak jest wszędzie. :) Poza tym nie spodziewajmy się cudów za takie ceny. Kiedyś kupowałam "nałogowo" (wiele rzeczy widziałam jeszcze przed klientami, więc dało się znaleźć i rozmiar i kolor itd. :) ), teraz mam inne wydatki, więc kupuję to, co mi się serio przyda lub czasem jakiś drobiazg dla domu ale zawsze chętnie nacieszę oko :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

24 kwi 2018 - 10:17:58

Pepco jest super, jeśli masz niewielki budżet, ale chcesz nieco odświeżyć/zmienić domek. Kiedyś też kupowałam tam nałogowo, teraz już mniej. Ogólnie trzeba uważac, bo jednak za dużo asortymentu z Pepco w domu powoduje chaos i sprawia, że pokój wygląda jak witryna sklepowa. Ale jedno jest pewne, ceny mają tak kuszące, że az czasem trudno się oprzeć :)

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

24 kwi 2018 - 11:46:46

Ostatnio byłam w Pepco i rzuciły mi się w oczy akcesoria do kuchni - ociekacze, "miski" na owoce i stojaki na ręcznik papierowy. serce

Fajnie wyglądają i taniocha!


kochamy pepco grupa zakupoholiczek

24 kwi 2018 - 14:23:11

Cytat
grysik
Ostatnio byłam w Pepco i rzuciły mi się w oczy akcesoria do kuchni - ociekacze, "miski" na owoce i stojaki na ręcznik papierowy. serce

Fajnie wyglądają i taniocha!

Świetnie to wygląda, ale z uwagi na chłopaka bym takiego zestawu nie kupila, bo juz w ogole w kuchni za nic by sie nie zabral, hahaha. :D

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

26 kwi 2018 - 13:39:28

Cytat
olciakxd

Ostatnio byłam w Pepco i rzuciły mi się w oczy akcesoria do kuchni - ociekacze, "miski" na owoce i stojaki na ręcznik papierowy. serce

Fajnie wyglądają i taniocha!


Świetnie to wygląda, ale z uwagi na chłopaka bym takiego zestawu nie kupila, bo juz w ogole w kuchni za nic by sie nie zabral, hahaha. :D

Wtedy byś powiedziała, że jest tam tak kobieco, że MUSI tam stanąć noga faceta :D hahaha

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

26 kwi 2018 - 13:55:52

ciuchy pepco są słabej jakości

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

07 kwi 2019 - 19:25:58

Ja tam lubię kupić coś dla dzieciaków. Bluzki z bajek Disneya po 20 zł to według mnie super opcja.

kochamy pepco grupa zakupoholiczek

21 sty 2020 - 13:43:45

Widze, że wątek lekko umarł. Widziałam gazetkę, a nadal są dobre rzeczy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy w 1but.pl