Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

życie za granicą

11 wrz 2016 - 23:10:06

chciałam wam opisać krótką historię z ubiegłego tygodnia, oraz zobaczyć Waszą reakcję....
Otóż mieszkam za granicą w Niemczech na mieszkaniu służbowym z polaczkami i w sobote jak to w sobote sprzątałam swój pokój i pozbierałam swoje śmieci mała lekramówka ze sklepu , którą chciałam iść i wyrzucić na dwór , ale że w kuchni stoją 3 kosze na śmieci i były puste wyrzuciłam ją na szybko do jednego z koszów . Została ona przykryta opakowaniem po lodach itp . co się okazało na drugi dzień zobaczyłam , że została ona prawdopodobnie wygrzebana i stała obok koszów....
I jak tu się nie wkurzyć............................ Skąd ta podłość ja się pytam ? Szlag mnie zaraz trafi.

co o tym sądzicie??

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-11 23:16 przez agnieszka9389.

życie za granicą

11 wrz 2016 - 23:40:09

Też mieszkam za granicą... I uwierz, chamstwo między Polakami nie ma granic ;/ Musisz znaleźć sposób, żeby to olewać, bo inaczej źle się to na Tobie odbije. Współczuj im po prostu takiego żałosnego zachowania, ich egoizmu i niewychowania. Ktoś ewidentnie chce Cię zdenerwować ;/

życie za granicą

12 wrz 2016 - 07:55:34

nie pisze sie obok koszów tylko obok koszy

życie za granicą

12 wrz 2016 - 08:20:08

skoro to była reklamóweczka ze śmieciami z Twojego pokoju to według mnie powinna być wyniesiona do kubła zbiorczego na podwórko. Śmietniki w kuchni powinny Wam słuzyć do pojedynczych rzeczy które na bieżąco zużywacie w kuchni.

życie za granicą

12 wrz 2016 - 16:45:16

to ja Ci powiem mam rodzinę w Niemczech i tu Polak na Polaka potrafi donieść, aby mu się coś nie powiodło, lub żeby coś stracił . Dla mnie też to jest chore, bo wydawało mi się zawsze, że za granica Polacy trzymają się razem, a tu jednak się okazuje, że nie. Ośmielę się wysnuć hipotezę ze im więcej jest Polakow w danym miejscu tym bardziej patrzą wilkiem na innych.

życie za granicą

12 wrz 2016 - 16:50:39

a to z tym różnie bywa , we francji czy na wyspach też jest syf.

życie za granicą

12 wrz 2016 - 16:59:51

O segregacji śmieci słyszało się? Pozbierałaś swój misz masz z pokoju jak leci do reklamówki i do pierwszego lepszego pojemnika...też bym wyciągneła i postawiła obok, to nie oni są chamscy tylko ty nie rozumiesz że tak się nie robi.

życie za granicą

12 wrz 2016 - 21:13:45

Cytat
banach
nie pisze sie obok koszów tylko obok koszy
nie wiem co ta wypowiedź wniosła do postu... ejjj :)

Autorko - Ja mieszkałam kilka lat w UK i szczerze powiem, że przez tego typu zagrywki 6 razy zmieniałam adres zamieszkania. Końcem końców z Polakami za granicą mieszka się ciężko, nie sprzątają, nie myją się i wiecznie piją. Co trzeci pije...(SZOK) Musisz znaleźć inny pokój i to jeden skuteczny sposób na takich typków :)

życie za granicą

12 wrz 2016 - 22:05:01

Cytat
czokoszok1992
Cytat
banach
nie pisze sie obok koszów tylko obok koszy
nie wiem co ta wypowiedź wniosła do postu... ejjj :)

Autorko - Ja mieszkałam kilka lat w UK i szczerze powiem, że przez tego typu zagrywki 6 razy zmieniałam adres zamieszkania. Końcem końców z Polakami za granicą mieszka się ciężko, nie sprzątają, nie myją się i wiecznie piją. Co trzeci pije...(SZOK) Musisz znaleźć inny pokój i to jeden skuteczny sposób na takich typków :)
Również wyrzucałaś śmieci bez segregacji?? myślę że to nie oni są problemem;)

Minus dla tych co cenią porządek? Ktoś tu dokładnie nie przeczytałhmm postu autorki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-12 22:22 przez CzerwoneUsta.

życie za granicą

12 wrz 2016 - 22:44:55

@CzerwoneUsta minus nie ode mnie :) wiesz ja założyłam ze śmieci były posortowane, bardziej skupiłam uwagę na tym ze ktos zrobił to złośliwie, nie rozważałam czy te śmieci były sortowane czy nie, po prostu podeszłam do tematu z innej strony :)

życie za granicą

12 wrz 2016 - 23:04:12

Nie ważne od kogo minus, i zauważyłam że fakt sortowania ci umknął, dlatego pytanie;)a to, że są tacy polacy którzy uważają sprzątanie za stratę czasu, to nic nowego...w polsce również spotkasz takich porządnickich:P

życie za granicą

12 wrz 2016 - 23:36:32

Cytat
CzerwoneUsta
Nie ważne od kogo minus, i zauważyłam że fakt sortowania ci umknął, dlatego pytanie;)a to, że są tacy polacy którzy uważają sprzątanie za stratę czasu, to nic nowego...w polsce również spotkasz takich porządnickich:P
otoz to nie ma tez co budować nowych stereotypów o Polakach, wszedzie beda brudasy czy w Polsce czy na Alasce :)

życie za granicą

13 wrz 2016 - 16:32:21

wszędzie są brudasy i nie tylko Polacy jedż do Francji na Wyspy gdziekolwiek człowiek to taka dziwna kreatura ,ale są wśród nich ludzie co naprawdę dbają .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kochamy pepco grupa zakupoholiczek