Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Forever21.com

06 cze 2016 - 00:29:46

Witam.
Pewnie nieczęsto na forum piszą faceci ale moda nie wybiera i również płeć brzydka nią się interesuje. Chciałem zapytać czy ktoś kiedyś próbował kupować ubrania na Forever21 ale nie na europejskiej stronie tylko na stronie dedykowanej na rynek USA oraz Kanady. Niestety na tamten rynek produkowane są dodatkowe fasony i inne ciekawe modele.
Moja uwagę przykuły męskie ogrodniczki:
[moderacja-link]
oraz body które chętnie kupiłbym Swojej dziewczynie:
[moderacja-link]
Obydwa ubrania nie są niestety dostępne na Europę....
Ciekaw jestem Waszymch opinii na temat ubrań oraz doświadczeń z firmą Forever21.
Pozdrawiam

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-06 07:03 przez moderator.

Forever21.com

06 cze 2016 - 07:33:43

Jakiś czas temu chciałam zamówić z forever21.com, ale przez koszty wysyłki się nie opłaca :(
Trochę poszperałam w necie i w Polsce też można kupić ubrania tej marki. Tzn. ja głównie damskich szukałam i trafiłam na internetowy second hand Gabciuch. Ogólnie mają większość ubrań z USA. Ceny niższe niż w sklepie, a i wysyłka nie powala :D Więc co jakiś czas powiększam kolekcję swoich amerykańskich ciuchów. tańczy

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Forever21.com

06 cze 2016 - 11:16:01

Dziękuję za odpowiedź. Mnie najbardziej zdziwiło że F21 na rynek US ma więcej fasonów męskich i damskich a w wersji europejskiej jest ich zdexcydowanie mniej... Kiedy napisałem do sklepu otrzymałem odpowiedź że ww. towary dostąpne są stacjonarnie oraz internetowo tylko w Kanadzie, USA oraz w wybranych państwach, wsród ich nie ma Polskich ani żadnego kraju europejskiego bo jak napisano ten rynek jest obsługiwany przez sklep internetowy w wersji europejskiej...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabawne kieliszki