Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tunel dla kota

12 lut 2016 - 14:41:36

Niedługo będę miała w domu kota! serce myślicie, że taki tunel będzie dla niego ok do zabawy?


Może któraś z was kupowała tego typu rzeczy dla swojego kociaka i może się podzielić opinią? :)

Tunel dla kota

12 lut 2016 - 15:20:47

hmm czy to do zabawy jakos kiepsko to widze to juz lepiej zainwestowac w spory drapak z półeczkami a co do tunelu to wystarczy przyniesc kartony taniej i prosciej . aa i najlepsze dla kota zabawki to sa na sznureczkach np. piórka

Tunel dla kota

12 lut 2016 - 15:34:33

Wszystko zależy od kota. Ty kotem nie rządzisz tylko on Tobą ;]

Tunel dla kota

12 lut 2016 - 15:42:19

Koty lubią szaleć w tunelach, ale dośc szybko im to przechodzi. Faktycznie- podstawa to solidny drapak, najlepiej z budką i dyndajacymi zabawkami.

Tunel dla kota

12 lut 2016 - 16:48:08

kot chodzi i bawi sie jak chce.
Myślę że tak dopóki nie urośnie wszystko go będzie interesowało nawet kartka papieru.

Tunel dla kota

04 kwi 2016 - 14:59:25

Fajne dla kociaka super zabawa :)

Tunel dla kota

03 maj 2016 - 11:27:31

mój tą zabawkę delikatnie mówiąc olał, zostałam za zakup tej tuby obdzielona nienawistnym spojrzeniem i na szczęście na tym moja kara się skończyła :P ale wiadomo wszystko zależy od kota.

Tunel dla kota

03 maj 2016 - 11:36:15

a mówiłamtańczy kot wybiera co mu pasuje a nie to co my mu kupujemy na siłę.

Tunel dla kota

03 maj 2016 - 11:45:29

Dokładnie banach :) ja już mam całe składowisko nietrafionych prezentów, a najwspanialszym odkryciem ostatnich dni okazały się zwykłe plastikowe wielkanocne jaja :D życie z kotem to życie na krawędzi

Tunel dla kota

03 maj 2016 - 18:06:15

wiesz co , gdyby nie ten zwariowany kot zycie nasze wyglądałoby inaczej , nie raz daje mi w kość ale jak patrzę jak śpi wtulona w fotel w niesamowitych pozycjach to nie mogę się na nią napatrzeć tańczy

Tunel dla kota

03 maj 2016 - 19:17:40

postaw małemu kotu lustro na podłodze - dwie godziny rozrywki zapewnione :)
Kot musi mieć drapak (ale i tak wybierze ścianę z tapetą na widoku, albo bok ulubionego fotela), nakręcaną mysz ( ale to do zabawy z właścicielem), kłębuszki i inne rzeczy z ogonkami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka z frędzlami hot or not