Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla przyszłej Mamy

16 lip 2017 - 20:26:23

Ramka na odciski stopek super, pamiątka na całe zycie ;)

Prezent dla przyszłej Mamy

16 lip 2017 - 21:07:40

Sama niedawno zostałam mamą i takie prezenty oczywiście są cudowną pamiątką, ale jeśli chcesz, aby był to prezent dla mamy, kup coś dla niej. Polecam osobiście kosmetyki z tołpy z serii dla mam, może do tego coś dla relaksu? Typu voucher na masaż, wizyta u kosmetyczki, albo chociażby zestaw do kąpieli (kule, olejki), olejek do masażu. Niech dziewczyna korzysta póki może, bo później przez jakiś czas tylko dzidzia w głowie :))

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla przyszłej Mamy

27 lip 2017 - 21:34:23

Uważam, że jeśli mama spodziewa się dziecka to wcale nie musi być to prezent związany z maluszkiem, a właśnie z Twoją koleżanką, ponieważ to w końcu prezent dla niej. Jestem zdania, że warto też porozmawiać z nią, czy ma odpowiednie ubrania dla kobiet w ciąży, bo z doświadczenia wiem, że każda z nas radzi sobie w różny sposób z rosnącym w nas dzidziusiem, a co za tym idzie coraz większym brzuszkiem, ale taka odzież jest jak najbardziej na miejscu. Poza tym pomyśl jaką zabawę można mieć we wspólnym wybieraniu czy to ubrań dla przyszłej mamy czy, jak się Twoja koleżanka uprze, dla malucha ;). Pozdrawiam! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-07 14:47 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Prezent dla przyszłej Mamy

27 lip 2017 - 22:00:59

Jako mama 7 miesięcznego dziecka moge powiedzieć ze wolałam dostać praktyczne rzeczy niekoniecznie ciuszki niż jakies pierdoły

Podpytaj koleżankę czego jeszcze nie ma a przyda jej sie..
Moze rogal do karmienia, podgrzewacz do butelek czy cos

Dodam jeszcze ze dostałam od koleżanki np szlafrok bardzo przydał mi sie do szpitala



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-27 22:01 przez lola17xD.

Prezent dla przyszłej Mamy

28 lip 2017 - 14:45:37

Bardzo fajnym prezentem dla przyszłej mamy jest szlafrok, polecam te w sklepie moderacja-reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-28 18:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla przyszłej Mamy

07 sie 2017 - 10:48:31

Ja kupiła bym coś praktycznego - związanego z maluchem :)

Prezent dla przyszłej Mamy

07 sie 2017 - 10:59:08

a ja wręcz przeciwnie, kupiłabym coś zupełnie nie związanego z maluchem tylko MAMĄ a czas na dzieciowe rpezenty przyjdzie.. :)

Prezent dla przyszłej Mamy

25 sie 2017 - 12:08:40

No przeciez taka ramka to jak najbardziej jest dla mamy, co dzidziusiowi po swoim zdjęciu i odcisku? ;p a mamusie cieszy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stylizacje