Obecnie rozmawiamy o:

Dbanie o zęby

gorący temat

sklep detailingowy

18 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Koronkowy biustonosz opinie

21 lip 2018 - 08:12:25

Ja je uwielbiam :D Nie lubię normalnych staników, najczęściej nie ubieram ich wcale a jak już jakiś jest potrzebny, to właśnie taki delikantny, koronkowy. Mam mały biust więc nie ma z tym problemu :D

Koronkowy biustonosz opinie

19 kwi 2019 - 16:36:25

Ja kupuje tylko i wyłącznie Triumpha, bo na innych się sparzyłam. Koronkowe staniki kocham, a że mam mały biust, to bardzo dobrze leżą. Polecam <moderacja> tę stronkę, jeśli oczywiście zamawiacie przez Internet.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-23 09:39 przez moderator.

Koronkowy biustonosz opinie

03 sie 2019 - 11:56:50

Ja miałam inny koronkowy z ali i był baaardzo słabej jakości niestety :/

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Koronkowy biustonosz opinie

19 paź 2019 - 19:44:00

ja uwielbiam koronkowe biustonosze i moge zapewnić, ze są mega wygodne :) ja sama lubię kupować na WHITE RVBBIT, bo moj rozmiar (75E) pasuje na mnie idealnie. Na ali jeszcze nie kupowalam, chyba przez to ze za dlugo trzeba czekac ;p a bardzo podobny do tego z postu jest ten, co mam z White RVBBIT:



niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Koronkowy biustonosz opinie

10 kwi 2020 - 13:14:48

Kupując na ali zachowajcie czujność bo niestety chińskie rozmiary dość znacznie odbiegają od europejskich. Przekonałam si ę o tym gdy zamówiłam parę sztuk bielizny i w niektóre to może dzieci by się zmieściły.

-------------------

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-08 12:55 przez moderator.

Koronkowy biustonosz opinie

07 maj 2020 - 14:04:03

Ostatnio zamawiałam koronkowy ale bez tych zapięć :D Jestem ciekawa jak będzie się go nosiło. Poza tym jeszcze kupiłam taki jakby wciągany bez żadnych żadnych ramiączek, bo te regulowanie sprawia, że mnie krew zalewa ;p jedne kupiłam chyba z 9 złotych a drugie za 11? coś koło tego.

Koronkowy biustonosz opinie

17 cze 2020 - 09:50:09

Cytat
grysik
Ja zamówiłam na Ali taki i o dziwo jest ok, taki jak na zdjęciu
Dostępny TUTAJ

ten mi sie bardzo podoba :)

Koronkowy biustonosz opinie

08 wrz 2020 - 12:37:14

według mnie wygląda tandetnie, te paski niepotrzebne zupełnie, lepiej się broni klasyczna koronka

Koronkowy biustonosz opinie

05 lis 2021 - 10:31:08

mi się właśnie taka bielizna podoba na małym biuście ;)

Koronkowy biustonosz opinie

10 lis 2021 - 10:59:36

Jeśli szukacie pięknej bielizny zajrzyjcie na stronę https://parine.pl/. Mają przepiękne biustonosze i komplety bielizny. Wszystko w super jakości i cenie. W ich produktach można poczuć się naprawdę kobieco :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-12 12:34 przez adabrowska888.

Koronkowy biustonosz opinie

13 lis 2021 - 00:58:26

Cytat
adabrowska888
Jeśli szukacie pięknej bielizny zajrzyjcie na stronę SPAM Mają przepiękne biustonosze i komplety bielizny. Wszystko w super jakości i cenie. W ich produktach można poczuć się naprawdę kobieco :)

Zapomniałaś dodać, że to dropshipping, czyli ten "sklep" niczego nie ma na stanie, a jedynie "pośredniczy" w zakupie z Chin. Każdy z produktów na tej stronie można kupić na ali czy innych chińczykach za 1/10 ceny (a jakość odpowiada tejże cenie).

Koronkowy biustonosz opinie

03 lut 2022 - 15:22:45

Fajne, ale bez przymierzenia raczej ciezko ocenic czy wyglądałayby na nas tak dobrze jak na wyfotoszopowanej modelce...

Koronkowy biustonosz opinie

06 lut 2022 - 19:43:43

Lubię koronkową bieliznę biustonosze ostatnio kupiłam sobie halkę do spania w czerwonym kolorze prezentuje się zjawiskowo. Uwielbiam bieliznę z koronki

Lubię koronkowe biustonosze i kupiłam sobie fajny peniuar damski z koronką,
który świetnie nadaje się do zakładania na bieliznę w domu.

Bardzo lubię bieliznę koronkową i kupilam sobie
czerwoną halkę do spania z koronki
jest piękna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-02-15 22:45 przez pradlo9.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dylemat....