Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

40 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koronkowy biustonosz opinie

10 lut 2016 - 10:36:44

Urzekły mnie te koronkowe serce Wyglądają cudnie!

Czy któraś z Was zamawiała taką bieliznę na Ali i orientuje się, jak z jakością?
I czy w ogóle tego typu biustonosz jest wygodny? :D

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 11:08 przez moderator.

Koronkowy biustonosz opinie

22 mar 2016 - 20:36:58

Taki biustonosz dobrze wygląda na małym biuście. Po co zamawiać skoro takie biustonosze znajdziesz w sieciówkach i możesz zobaczyć jak leżą, jakiej są jakości itd.

Koronkowy biustonosz opinie

22 mar 2016 - 20:45:05

to nie biustonosz tylko szmatka na biust taka raczej tylko na rozbieraną randkę

Koronkowy biustonosz opinie

03 kwi 2016 - 18:37:33

Są śliczne ale lepiej poszukaj polskiej produkcji,bo ja bym nie chciała z chin stanika :D

Koronkowy biustonosz opinie

03 kwi 2016 - 18:56:25

Ladny, probuje ogarnac jak sie go zaklada ;)
Sama mam taki z paseczkami i polecam, ale moj ma tez dobre podtrzymanie, ten mi na taki niestety nie wyglada, aczkolwiek na wieczor z ukochanym jak najbardziej tak :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Koronkowy biustonosz opinie

19 kwi 2016 - 08:07:14

Są bardzo fajne ale jest to jedynie wrażenie. Sama mam taki i powiem Ci,że niestety ale nie podnosi biustu ani nie modeluje.Tak więc jest dobry wyłącznie dla dziewczyn o mniejszym biuście.Osobiście wolę biustonowsze innego rodzaju.Również koronkowe ale które będą sprawiały , że mój biust będzzie wyglądał po prostu dobrze. Mój ostatnio zakup:


Koronkowy biustonosz opinie

16 sie 2016 - 12:17:20

Ja zamówiłam na Ali taki i o dziwo jest ok, taki jak na zdjęciu
Dostępny TUTAJ


zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Koronkowy biustonosz opinie

26 paź 2016 - 14:47:32

Ja mam fajny koronkowy komplet bielizny z Alles, z którego jestem bardzo zadowolona. Jest mega wygodny! Polecam Wam serdecznie dziewczyny :D

Koronkowy biustonosz opinie

26 paź 2016 - 14:52:23

Śliczne, ale nie na każdym biuście dobrze się prezentują :(

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Koronkowy biustonosz opinie

25 sty 2018 - 22:06:39

Zgadzam się z opiniami, że nie warto z aliexpress zamawiać stanika. W ogóle za samą przesyłkę pewnie drożej zapłacisz niż za sam produkt co troche mija się z celem moim zdaniem. Poza tym zainwestuj w jakość głównie, w końcu chodzi i stanik, a nie jakąś bluzkę. Ja bardzo lubie stąd ubrania - <moderacja> tu masz na pierwszym zdjęciu nawet pokazany stanik koronkowy, na mnie robi wrażenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-25 22:25 przez moderator.

Koronkowy biustonosz opinie

25 sty 2018 - 22:12:11

Ja zamawialam z Chin i byl ok :) U mnie sie nie sprawdzil ze wzgledu na za maly biust, niestety najlepiej w tym przypadku wygladaja sztuzne piersi :(

Koronkowy biustonosz opinie

26 sty 2018 - 08:49:34

teraz takich staników jest pełno nawet Vs ma wiec nie ma sensu kupowac cos w ciemno ja tam wolę przymierzyć zanim kupie zwłaszcza stanik bo on ma byc wygodny a nie tylko ładny

Koronkowy biustonosz opinie

26 sty 2018 - 10:32:25

a mi się nie podoba ten biustonosz, według mnie właśnie one wyglądają dobrze na większych biustach. Zamawiałam jakieś biustonosze z ali i wbrew pozorom były lepsze jakościowo niż niektóre, nawet nie te całkiem tanie w naszych sklepach

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Koronkowy biustonosz opinie

08 mar 2018 - 13:04:20

Też zastanawiam się nad zamówieniem tego typu bielizny na Ali, tylko jak z doborem rozmiaru? Czy rozmiarówka zgadza się z naszą jeśli chodzi o miseczkę?

Koronkowy biustonosz opinie

17 lip 2018 - 08:22:43

Ja strasznie lubie koronkową bieliznę, tylko fakt jak ktoś ma mały biust jak ja to nie wygląda to za dobrze, trzeba kupować z usztywniaczami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwiazdki