Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koronkowy biustonosz opinie

10 lut 2016 - 10:36:44

Urzekły mnie te koronkowe serce Wyglądają cudnie!

Czy któraś z Was zamawiała taką bieliznę na Ali i orientuje się, jak z jakością?
I czy w ogóle tego typu biustonosz jest wygodny? :D

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 11:08 przez moderator.

Koronkowy biustonosz opinie

22 mar 2016 - 20:36:58

Taki biustonosz dobrze wygląda na małym biuście. Po co zamawiać skoro takie biustonosze znajdziesz w sieciówkach i możesz zobaczyć jak leżą, jakiej są jakości itd.

Koronkowy biustonosz opinie

22 mar 2016 - 20:45:05

to nie biustonosz tylko szmatka na biust taka raczej tylko na rozbieraną randkę

Koronkowy biustonosz opinie

03 kwi 2016 - 18:37:33

Są śliczne ale lepiej poszukaj polskiej produkcji,bo ja bym nie chciała z chin stanika :D

Koronkowy biustonosz opinie

03 kwi 2016 - 18:56:25

Ladny, probuje ogarnac jak sie go zaklada ;)
Sama mam taki z paseczkami i polecam, ale moj ma tez dobre podtrzymanie, ten mi na taki niestety nie wyglada, aczkolwiek na wieczor z ukochanym jak najbardziej tak :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Koronkowy biustonosz opinie

19 kwi 2016 - 08:07:14

Są bardzo fajne ale jest to jedynie wrażenie. Sama mam taki i powiem Ci,że niestety ale nie podnosi biustu ani nie modeluje.Tak więc jest dobry wyłącznie dla dziewczyn o mniejszym biuście.Osobiście wolę biustonowsze innego rodzaju.Również koronkowe ale które będą sprawiały , że mój biust będzzie wyglądał po prostu dobrze. Mój ostatnio zakup:


Koronkowy biustonosz opinie

16 sie 2016 - 12:17:20

Ja zamówiłam na Ali taki i o dziwo jest ok, taki jak na zdjęciu
Dostępny TUTAJ


zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Koronkowy biustonosz opinie

26 paź 2016 - 14:47:32

Ja mam fajny koronkowy komplet bielizny z Alles, z którego jestem bardzo zadowolona. Jest mega wygodny! Polecam Wam serdecznie dziewczyny :D

Koronkowy biustonosz opinie

26 paź 2016 - 14:52:23

Śliczne, ale nie na każdym biuście dobrze się prezentują :(

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Koronkowy biustonosz opinie

25 sty 2018 - 22:06:39

Zgadzam się z opiniami, że nie warto z aliexpress zamawiać stanika. W ogóle za samą przesyłkę pewnie drożej zapłacisz niż za sam produkt co troche mija się z celem moim zdaniem. Poza tym zainwestuj w jakość głównie, w końcu chodzi i stanik, a nie jakąś bluzkę. Ja bardzo lubie stąd ubrania - <moderacja> tu masz na pierwszym zdjęciu nawet pokazany stanik koronkowy, na mnie robi wrażenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-25 22:25 przez moderator.

Koronkowy biustonosz opinie

25 sty 2018 - 22:12:11

Ja zamawialam z Chin i byl ok :) U mnie sie nie sprawdzil ze wzgledu na za maly biust, niestety najlepiej w tym przypadku wygladaja sztuzne piersi :(

Koronkowy biustonosz opinie

26 sty 2018 - 08:49:34

teraz takich staników jest pełno nawet Vs ma wiec nie ma sensu kupowac cos w ciemno ja tam wolę przymierzyć zanim kupie zwłaszcza stanik bo on ma byc wygodny a nie tylko ładny

Koronkowy biustonosz opinie

26 sty 2018 - 10:32:25

a mi się nie podoba ten biustonosz, według mnie właśnie one wyglądają dobrze na większych biustach. Zamawiałam jakieś biustonosze z ali i wbrew pozorom były lepsze jakościowo niż niektóre, nawet nie te całkiem tanie w naszych sklepach

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Koronkowy biustonosz opinie

08 mar 2018 - 13:04:20

Też zastanawiam się nad zamówieniem tego typu bielizny na Ali, tylko jak z doborem rozmiaru? Czy rozmiarówka zgadza się z naszą jeśli chodzi o miseczkę?

Koronkowy biustonosz opinie

17 lip 2018 - 08:22:43

Ja strasznie lubie koronkową bieliznę, tylko fakt jak ktoś ma mały biust jak ja to nie wygląda to za dobrze, trzeba kupować z usztywniaczami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gwiazdki