Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć kochane ;*
Maluję już jakiś czas, teraz, z racji tego że klientek przybywa, postanowiłam kupić w końcu ZESTAW pędzli. Do tej pory dobierałam jeden po drugim - przykładowo do podkładu wolałam bardziej ścięte, wiecie, wedle własnego uznania.
Uważam, że czas wyjść ze średniowiecza i w końcu zaopatrzyć się w porządny zestaw. Z racji tego jeśli macie obeznanie, podeślijcie wasze typy numer 1:)


DROŻSZE I TAŃSZE.

nie zawsze drogie znaczy dobre :))


zastanawiałam się nad:


HAKURO - z włosia syntetycznego, wszędzie o nich głośno. mój typ nr 1, jednak nigdy nie miałam pędzli tej firmy dlatego nie chcę kupować w ciemno.



ECOTOOLS - wykonane w sposób przyjazny dla środowiska, są najmniej inwazyjne:)


INGLOT - do tej pory pracowałam na pędzlach tej firmy. Byłam bardzo zadowolona:) Pędzle nie "rozdwajały się" i nie strzępiły.


MAC - co najważniejsze: wyrabiane są ręcznie z drewna, posiadają włosia różnego typu. Przeznaczone odpowiednio do każdej części twarzy.

Ja byłam na lekcji wizażu, indywidualnie spędziłam z panią wizażystką kilka godzin. Pani Agata doradziła Inglota. Sama testowała różne, pracuje już 9 lat więc trochę tego przeszła.
Inglot nie najtańszy, ale odpowiednio dbając wystarczy na kilka lat.

Ja jestem bardzo zadowolona, aczkolwiek innych nie próbowałam

Również pracowałam na inglocie, jednak stwierdziłam że pędzle które posiadam zostawię dla siebie, natomiast do pracy - kupię okrągły zestaw. Coraz bardziej jestem za tym żeby nie gdybać, tylko kupować sprawdzone: INGLOT.

Wybrałabym Hakuro, wyglądają profesjonalnie, poza tym mają dobre opinie.

A myślałaś może o Zoevie? Wszystko zależy od tego na jakim stopni zaawasowania jesteś.


Jeżeli niedawno zaczęłaś, dopiero się uczysz, szkolisz polecam zaczynać na hakuro, nanshy, inglocie. Dalej polecałabym Ci MAC, Zoeve, pędzle Pieczonki.

Na jakich kosmetykach pracujesz?

Ja nie maluję profesjonalnie, ale używam pędzli Hakuro i bardzo je lubię. Nie zmieniają swojego kształtu i nie łysieją, a mam je już ponad 3 lata :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Ja również polecam Hakuro, kilka firm wypróbowałam, te są idealne. Jednak przy zamawianiu przeczytaj opinie, kilka pędzelków do cieni(nie pamiętam numerów) rozdwajają się. Za to pędzle do podkładów, pudrów są świetne, bardzo wytrzymałe. Mam kilka ecotools, ale tylko do cieni i też są całkiem fajne.

Ja jakiś rok temu też postanowiłam kupić porządny zestaw pędzli:
padło na Hakuro i to chyba nawet na tą kombinację którą zamieściłaś.
Dodam, ze nie jestem żadną znawczynią, nawet się dobrze pomalować nie potrafię:P, ale z pędzli jestem mega zadowolona. Są bardzo trwałe (włosie nie wypada), bardzo miękkie i miłe w dotyku (przyjemnie się nimi maluje twarz) i wydaje mi się, że makijaż wychodzi ładniejszy niż za pomocą zwykłych pędzli;)..
Po roku nadal wyglądają jak nowe.
Osobiście polecam;)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

hmm a co złego jest w dobieraniu pojedynczych pędzli? wg mnie tak dopasujesz narzędzia pracy do siebie idealnie :) poza tym zestawy są tylko odrobinę tańsze od pojedynczych egzemplarzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Program Pani Gadżet