Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

20 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z aliexpress :(

14 paź 2015 - 15:05:53

cześć dziewczyny :)
14września zamówiłam z aliexpress szal i do tej pory go nie ma :(
na stronie jest napisane że 24.09 -"Wyjazd z zewnątrz urzędu wymiany."
czy któraś z dziewczyn wie co to oznacza?albo któraś też tak miała i paczka doszła?
nie wiem co robić bardzo mi zależy na tej paczce i nie mogę się doczekać
dodam że to moje 1 zakupy z chin i kompletnie się na tym nie znam :(
\

problem z aliexpress :(

14 paź 2015 - 15:10:57

To po co się brać za coś jak się czegoś nie wie?? Przesyłki z Chin trwają ok 30dni... więc trzeba czekać..

problem z aliexpress :(

14 paź 2015 - 15:15:07

A może po to by spróbować czegoś nowego?? :) i od 14 września uplynelo 30 dni :P

problem z aliexpress :(

14 paź 2015 - 15:24:41

Paczka została zamówiona 14 września, niekoniecznie oni musieli ją wtedy wysłać, jak widać została wysłana pózniej i to sporo później..

Niestety ale przy takich zamówieniami trzeba liczyć się z tym że podróż paczki bedzie trwała dłuuuugo

problem z aliexpress :(

14 paź 2015 - 15:25:15

niektórzy sprzedający mają ,że do 60 dni ...

problem z aliexpress :(

14 paź 2015 - 15:31:40

wyczytałam że ten sprzedawca u którego zamawiałam ma na wysyłke 5 dni:)
może tej zimy dojdzie :P

problem z aliexpress :(

15 paź 2015 - 07:19:06

Ten status oznacza, że Twoja paczka jest jeszcze w Chinach :P
Pamiętaj, że czas doręczenia przesyłki to +/- 30 dni.

Czasami zdarza się też, że przesyłka pojawia się i po 2 miesiącach. Czas dostawy był podany w momencie zamawiania przesyłki :)

Jeśli masz numer nadania, to śledź ją po prostu w trackingu.

problem z aliexpress :(

15 paź 2015 - 09:02:25

Jeśli przesyłka jest rejestrowana to sprawdź na stronach umożliwiających śledzenie, co się z nią dzieje i gdzie jest.
Z tym czasem na wysyłkę, który podają sprzedawcy na aukcji nie do końca jest tak, jak piszą - często zdarza się tak, że podają numer przesyłki w podanym na aukcji czasie, a przesyłka realnie wysyłana jest kilka dni później.

problem z aliexpress :(

15 paź 2015 - 09:11:29

Ja dostałam ostatnio torebkę zamówioną 1 lipca (3 miesiące :o )także musisz uzbroić się w cierpliwość.

problem z aliexpress :(

15 paź 2015 - 11:00:42

pewnie okres ochrony jest 60 dni. taki dają najczęściej. skoro zamówiłaś go 14 września, to jak nie dojdzie do 14 listopada powinnaś ubiegać się o zwrot kosztów ;)

problem z aliexpress :(

15 paź 2015 - 11:15:02

spokojnie mysle ze ok 2 miesięcy musisz poczekać 30 dni minelo ale w chinach od 1 do 7 pazdiernika były świeta wiec musisz odjąć sobie 7 dni do tego soboty i niedziele tez sa wolne dla przewoznikow czyli w zasadzie dziś jest 18 dni od zamówienia

problem z aliexpress :(

02 lis 2015 - 14:02:51

takie zamówienia trwają długo bo towar jest nie z kraju.

problem z aliexpress :(

13 lis 2015 - 14:14:51

zamówienia czasem przychodzą po tygodniu a czasem po ponad miesiącu, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja zawsze kupuje na alishop.com.pl bo wiem, że w razie jeśli nie dotrze do mnie przedmiot zwrócą mi całą kasę :)

problem z aliexpress :(

13 lis 2015 - 14:18:40

Zamówienia czasem przychodzą w jeden tydz innym razem po 2-3 miesiącach. Raz zdarzyło mi się nie otrzymać paczki. Wg nr nadania pisało że paczka leży na Podkarpaciu na sortowni ale do mnie nigdy nie dotarła. Zostało to zgłoszone na ali i pieniądze bez problemu do mnie wróciły ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ALIEXPRESS - nowe działy na Szafie i na Forum