Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oczyszczająca czarna maska na wągry

03 mar 2018 - 19:28:51

Cytat
ulka05

Stosuję plastry na nos. Najpierw kupowałam Botanical choice jak pojawiły się bodajże w Biedronce, a teraz przerzuciłam się na polską wersję.

Też używam tych plastrów :)

I jesteś zadowolona z nich? U mnie działają.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

07 mar 2018 - 14:27:10

Ja na ichemia.pl kupuję średnio raz na 3 mce maseczkę z Błota Morza Martwego. Wyraźnie wygładza, odżywia i oczyszcza moją skórę. Żadna wcześniejsza maseczka nie dawał mi takich efektów

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 3/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

09 mar 2018 - 10:43:27

Cytat
Zuzanna25


Stosuję plastry na nos. Najpierw kupowałam Botanical choice jak pojawiły się bodajże w Biedronce, a teraz przerzuciłam się na polską wersję.

Też używam tych plastrów :)

I jesteś zadowolona z nich? U mnie działają.

Tak :) używam ich cały czas i świetnie się sprawdzają

Oczyszczająca czarna maska na wągry

12 cze 2018 - 07:02:45

Cytat
Koszanka
na mnie te plastry na dłuższa metę nie działają, troche coś oczyszczą ale bez rewelacji, nie wiem już co z tym nosem robić ;(

To obie jestesmy w takiej samej sytuacji. Wyprobowalam rozne maski/plastry tego typu i praktycznie nic nie dziala na moja skore. Tez probowalam domowe sposoby i nic. :(

Oczyszczająca czarna maska na wągry

23 cze 2018 - 12:01:51

Jest całkiem spoko
Pilaten ma dobre kosmetyki
chociaz na wągry najlepsze sa peelingi chemiczne

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

06 sie 2018 - 13:02:44

Ja mam coś podobnego, testuje mydło w paście do twarzy. Brzmi intrygująco co? Jest cale czarne,węglowe, ma bardzo gęsta konsystencje. Zaobserwowałam bardzo fajny oczyszczający efekt. Plusem jest to ze jest mega naturalne bo na naturalnych składnikach, także w zwykłej drogerii nie znajdziecie. Kupiłam na <moderacja-reklama> co najlepsze jest mega wydajneee!! chyba wystarczy mi na pare lat a stosuje 2 razy w tygodniu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-06 17:38 przez moderator.

Oczyszczająca czarna maska na wągry

03 wrz 2018 - 19:20:33

Mam ją i osobiście polecam serce

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

27 lis 2018 - 15:27:05

Witam wszystkich.
Ja osobiście mogę polecić tą maseczkę, jednak są jakieś tam minusy. Maseczka jest ciężka do ściągnięcia. Jak dla mnie strasznie czuć zapach kleju co jest okropne. Faktycznie trzeba uważać na brwi i włosy bo później jest tragedia. :D Maseczka na pewno super działa na nos, bo na całą twarz jeszcze nie odważyłam się nałożyć.

Oczyszczająca czarna maska na wągry

26 kwi 2019 - 12:52:51

używałyście może kiedyś domowej maseczki z żelatyny i mleka na wągry? Znalazłam taki przepis jakiś czas temu i się zastanawiam

Oczyszczająca czarna maska na wągry

29 maj 2019 - 14:44:05

Ja kupiłam też w superpharm takie w saszetkach chyba po 3 zł i jest efekt po 4-5 razach całkiem całkiem

Oczyszczająca czarna maska na wągry

15 wrz 2019 - 18:12:17

a ja tam jestem zadowolona mimio z chin ale naprawde dobry produkt

Oczyszczająca czarna maska na wągry

13 sty 2020 - 10:19:19

Po opiniach ludzi skusilam sie i o dziwo dziala calkiem niezle, mojej skorze tez nie stalo sie nic zlego od stosowania.

Oczyszczająca czarna maska na wągry

21 sty 2020 - 09:31:03

Też używam takiej maski i bardzo mi pomaga. Polecam też bloga https://dermokosmetyki24.pl/ - bardzo ciekawe posty dotyczące pielęgnacji twarzy.

Oczyszczająca czarna maska na wągry

21 sty 2020 - 13:40:26

Miałam jeszcze jakoś dawniej zanim poczytałam co i jak. Wyciągała wągry, ale jednak plastry z rossmanna lepiej wydaje mi się, że działają.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczająca czarna maska na wągry

27 kwi 2020 - 11:54:22

Maski peel-off z czarnej glinki są najlepsze! Przed nałożeniem polecam zrobić otworzyć pory poprzez parowanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pilnie szukam takiego kompletu, pomocy ;)