Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ramoneska Aliexpress- warto?

08 wrz 2015 - 12:04:51

Szukam ramoneski na jesień, trafiłam na taką:


któraś z Was kupowała na Aliexpress tego typu kurtki? Cena ok ale mimo wszystko trochę boję się zaryzykować- co sądzicie?

link do oferty

Ramoneska Aliexpress- warto?

08 wrz 2015 - 12:11:22

to jest taka cienka szmatka śmierdząca chińską gumą nie kupuj bo się rozczarujesz

Ramoneska Aliexpress- warto?

08 wrz 2015 - 13:27:56

Kurteczka wygląda bosko, ale jeśli rzeczywiście śmierdzi tak ja pisze @szeherezada19, to nie wiem, nie wiem... hmm

A tak przy okazji- nie wiecie jak się pozbyć tego smrodu? Kupiłam baleriny i nie jestem w stanie w nich chodzić, bo mam wrażenie, że inni też je czują... nuci

Ramoneska Aliexpress- warto?

08 wrz 2015 - 13:40:28

ja już się nauczyłam, że nie warto kupować najtańszych rzeczy z ali bo szkoda pieniędzy i stresów. lepiej dołożyć i kupić coś na miejscu. teraz jest tyle outletów na all, że tylko tam kupuję teraz ciuchy.

a jeśli chodzi o buty to kupiłam w zeszłym roku botki na ali wietrzyłam je chyba z 2 tygodniu na balkonie i nic dalej śmierdzą.

Ramoneska Aliexpress- warto?

09 wrz 2015 - 12:45:30

@omacek miałam dokładnie taki sam problem z butami, wietrzyłam na balkonie, wsypywałam sodę i granulowaną herbatę w skarpetce- lekko zapach się ulotnił ale i tak w butach nie chodziłam, miałam wrażenie, że dalej śmierdzą :D

jeśli chodzi o ramoneskę- na zdjęciu wygląda fajnie ale ja bym kurtki bez mierzenia nie kupiła ;)

Ramoneska Aliexpress- warto?

23 wrz 2015 - 14:47:22

tez mysle ze bedzie walic chemia...

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ramoneska Aliexpress- warto?

23 wrz 2015 - 15:20:48

Nie warto według mnie... itak nie jestes pewna do końca w jakim stanie do ciebie trafi...
zajrzyj tutaj [moderacja - linki / reklama] bardzo ciekawe modowe inspiracje :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-15 08:45 przez moderator.

Ramoneska Aliexpress- warto?

23 wrz 2015 - 15:50:00

ja też właśnie szukam ramoneski . nie ładniejsze ?
[moderacja - linki / reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-15 08:45 przez moderator.

Ramoneska Aliexpress- warto?

24 lis 2015 - 21:11:58

tom_sylw mam ta ramoneskę polecam, nie smierdzi jest sliczna, tylko to nie na jesien tylko na poczatki wiosny :D
Jest cieniutka, rozmiarówka bardzo mała więc trzeba 2 rozmiary większą kupić :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ładnyten tshirt?