Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aliexpress buty

21 sie 2015 - 14:46:04

Czy któraś z Was zamawiała na Aliexpress buty? Upatrzyłam sobie jedne, ale nie wiem jak z rozmiarówką. Z tabelki niby wypada rozmiar 9, ale nie jestem pewna czy nie będą zbyt ciasne?

O takie chcę:
http://www.aliexpress.com/item/2015-New-Brand-Shoes-Women-Pointed-Toe-Women-Pumps-Patent-Leather-Red-Bottom-High-Heels-Shoes/32262991926.html


HOT or NOT?


Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 12:05:47

Buty ładne ale poszukaj innej aukcji. W komentarzach: brak czerwonej podeszwy podanej w opisie, zły rozmiar, zła jakość.

Na YT są filmiki i dziewczyny mówią, że buty przyszły mniejsze niż w rozmiarówce.

Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 12:20:41

buty przychodzą o rozmiar mniejsze i śmierdzą tak plastikiem że można puścić pawia od razu.

Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 12:43:17

ja normalnie noszę 40, a musiałam zamówić 42

Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 12:58:16

Dobrze, że nie kupiłam :o Ale na zdjęciach piękne serce

@em_ka90, @szeherezada19 macie jakieś realne fotki?

Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 13:05:45

Jak się mają zakupy na aliexpress do opłacenia cła i tym podobne?

Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 14:36:28

Cytat
grysik
Dobrze, że nie kupiłam :o Ale na zdjęciach piękne serce

@em_ka90, @szeherezada19 macie jakieś realne fotki?
mówię ogólnie o butach z ali. tych konkretnych nie kupowałam. te które okazały się na mnie za małe to mam wystawione w profilu.

Aliexpress buty

02 wrz 2015 - 21:57:07

poszukaj w feedbacku, tam są często real foty.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Aliexpress buty

06 wrz 2015 - 20:52:09

Cytat
krolikowa
Jak się mają zakupy na aliexpress do opłacenia cła i tym podobne?

Jak Ci na cle nie zatrzymają ( a małych paczek nie zatrzymują to nie ma żadnego cła), ale to jest Chińska produkcja i naprawdę takie buty jeśli chodzi o jakość to jest dno i to bardzo duże. Macie buty polskie dobrych producentów którzy większą część procesu robią ręcznie dlaczego nie kupić w Polsce? Nie wiem czy ktoś kojarzy markę Otmęt (http://www.butyotmet.pl/) ostatnimi czasu głównie buty biorę od nich i naprawdę jakościowo w porównaniu z jakiś z Chin to jest przepaść. Ale jak kto woli.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Aliexpress buty

09 wrz 2015 - 09:44:41

W sprawie butów godna polecenia jest strona http://www.chiclook.pl/. Świetny wybór, bardzo dobrze rozpisana rozmiarówka, od polskiej, po coraz częściej podawaną angielską. Warto zajrzeć również na inne działy tej stronki, jest wiele promocji i wyprzedaży. Wybór ciekawy, bo mają nie tylko ubrania, ale również akcesoria, dodatki. Moja ostatnia zdobycz to prezent dla siostrzenicy, zafascynowanej Londynem - torebka z motywem londyńskim. Nie była najtańsza, ale też na urodziny chciałam znaleźć coś wyjątkowego.

Aliexpress buty

09 wrz 2015 - 09:54:36

Aliexpress to zakupy z zagranicy. Najczęściej paczki przychodzą prosto z Chin. Zamawiałam tak bluzkę. Na zdjeciu wyglądała pięknie. Przyszła po prawie miesiacu. Dodatkowo musiałam dopłacić 40zł za cło. Otwieram paczkę a tam totalny bubel. Po prostu nie dało sie w tym chodzić. :(

Aliexpress buty

07 paź 2015 - 09:57:31

Ja nie kupowałam ciuchów na aleexpress ale kupiłam sweter, miał być bawełniany a był sztuczny i śmierdział. Nie polecam, czekałam 3 tygodnie. :( Szkoda, bo wrażenie robią te rzeczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co wybrac?