Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakoś się nie mogę odważyć. :D

podbijam wątek. sama nie skusiłam się tam na zamawianie :)

No niestety, każdy robi tak aby produkt sprzedać. Nikt niestety nie pokaże nam jasnej ścieżki tego jak mamy coś zrobić ani tym bardziej jak wygląda na prawdę.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
_mona_1109
Ja dlatego wolę nie kupować na alli. Widziałam co moim koleżankom czasem poprzychodziło. Teraz zamawiam na netmoda i jestem bardzo zadowolona bo mają fajne ciuszki

widziałam ostatnio tę stronę, a ile czasu czeka się na przesyłkę?

Ja ostatnio kupiłam koszulkę i byłam bardzo zadowolona.

Zamówiłam wczoraj pierwszy raz na ali torebkę. Może ktoś ją już ma i pokaże w realu?



Zamówiłam na ali swego czasu spodnie i wszystko było okej. przyszły dość sprawnie i takie jak w ofercie, wiec pokusiłam się o kolejne zamówienie, chciałam sobie sztuczne, tanie roślinki kupić na stroik. i co? święta minęły, a tu nic ;( czekałam prawie 4 miesiące. Dobrze ze na bomm.pl mieli podobne to i tak zamówiłam. Wiadomo z Polski to już raz dwa. Także zamawiać pewnie można no i się opłaca, ale w cierpliwość trzeba się na pewno uzbroić :D

oo, też korzystałam z usług bomm. A co do ali to raczej mam pozytywne wspomnienia, owszem sługo się czekało, ale przychodziło to co zamawiałam

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

No wlaśnie sama wiele razy tam zamawiałam ale ostatnio przestałam.Dolar jest drogi, nie za bardzo opłaca sie tam kupować z uwagi na to, że ciuszki są kiepskiej jakosci i naprawde rzadko co wygląda w rzeczywistości tak dobrze jak na stronie.
Niektóre elementy naprawdę mi się podobały, jednak większość już nie.... I własnie to sprawiło, ze obecnie o wiele bardziej wolę kupować w sklepach w Polsce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stylizacje