Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

42 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Zamawiam na AlieXpress jak mi się nie spieszy i stać mnie na ewentualne ryzyko niezadowolenia z przedmiotu. Nigdy nie zamawiam nic na prezent. To za duże ryzyko. Tak samo moderacja kupuję w polskich sklepach internetowych, bo wiem, że dotrą. Natomiast w AllieExpress przedmiot przebywa rzeczywiście długą drogę. Trzeba wziąć pod uwagę, że ubrania za 3$ to nie będą wyglądały jak takie za 300$.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-24 15:45 przez moderator.

Dziewczyny jestem w szoku, że przyszła Wam taka tandeta !!!! Ja zamówiłam masę rzeczy z Ali i NIGDY moje rzeczy nie różniły się od tych na zdjęciach. 2 sukienki zamówiłam na wesele i były idealne. Także ja nie wiem czemu miałyście takiego pecha..ja na razie będę się tam dalej zaopatrywać w ciuszki :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

jakoś nigdy mi się nie zdarzyło zamówić ubrań z ali. na razie same gadżety

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

a co sprzedajesz na tym olx?:) Ja jeszcze nigdy z ali nie zamawiałam i się bardzo zastanawiam;)

przede wszystkim należy zwracać uwagę na ilość zamówień (jeżeli jest kilka i jeszcze nie zostały wystawione komentarze, to lepiej nie zamawiac) oraz na zdjęcia w feedbackach. ja zamawiałam jak na razie same dodatki, zawsze ze sprawdzonych aukcji i jestem zadowolona ;)

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Ja też mam mnóstwo rzeczy i tylko raz z koszulki byłam niezadowolona, bo nadruk sobie tak o po prostu oderwałam, bo się nie trzymał.

ja zawsze źle trafiam z ubraniami na ali, mogłabym tu wrzucać i wrzucać :(

Też już nie raz się z tym przejechałam...

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Ja dlatego wolę nie kupować na alli. Widziałam co moim koleżankom czasem poprzychodziło. Teraz zamawiam na <moderacja-reklama> i jestem bardzo zadowolona bo mają fajne ciuszki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-22 20:46 przez moderator.

Ja zamawiam barddzo duzo i nie narzekam :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

ja zamówiłam parę rzeczy i zawsze byłam zadowolona :)

Ryzyko jak wszędzie, jak zamawiasz ryzykujesz, na szafie i innych portalach podobnie...szafowiczki nieraz pisały że dostają nie to co kupiły i to transakcje na szafie, więc raczej to jest ryzyko wszechobecne, ale kto nie ryzykuje...

mnie kusi kiedyś coś kupić. ale się boje troszke

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem jak wie się z jakich aukcji brać przedmioty to można naprawdę nieźle zyskać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na sylwestra -pomoc :)