Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Zamawiam na AlieXpress jak mi się nie spieszy i stać mnie na ewentualne ryzyko niezadowolenia z przedmiotu. Nigdy nie zamawiam nic na prezent. To za duże ryzyko. Tak samo moderacja kupuję w polskich sklepach internetowych, bo wiem, że dotrą. Natomiast w AllieExpress przedmiot przebywa rzeczywiście długą drogę. Trzeba wziąć pod uwagę, że ubrania za 3$ to nie będą wyglądały jak takie za 300$.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-24 15:45 przez moderator.

Dziewczyny jestem w szoku, że przyszła Wam taka tandeta !!!! Ja zamówiłam masę rzeczy z Ali i NIGDY moje rzeczy nie różniły się od tych na zdjęciach. 2 sukienki zamówiłam na wesele i były idealne. Także ja nie wiem czemu miałyście takiego pecha..ja na razie będę się tam dalej zaopatrywać w ciuszki :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

jakoś nigdy mi się nie zdarzyło zamówić ubrań z ali. na razie same gadżety

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

a co sprzedajesz na tym olx?:) Ja jeszcze nigdy z ali nie zamawiałam i się bardzo zastanawiam;)

przede wszystkim należy zwracać uwagę na ilość zamówień (jeżeli jest kilka i jeszcze nie zostały wystawione komentarze, to lepiej nie zamawiac) oraz na zdjęcia w feedbackach. ja zamawiałam jak na razie same dodatki, zawsze ze sprawdzonych aukcji i jestem zadowolona ;)

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Ja też mam mnóstwo rzeczy i tylko raz z koszulki byłam niezadowolona, bo nadruk sobie tak o po prostu oderwałam, bo się nie trzymał.

ja zawsze źle trafiam z ubraniami na ali, mogłabym tu wrzucać i wrzucać :(

Też już nie raz się z tym przejechałam...

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Ja dlatego wolę nie kupować na alli. Widziałam co moim koleżankom czasem poprzychodziło. Teraz zamawiam na <moderacja-reklama> i jestem bardzo zadowolona bo mają fajne ciuszki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-22 20:46 przez moderator.

Ja zamawiam barddzo duzo i nie narzekam :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

ja zamówiłam parę rzeczy i zawsze byłam zadowolona :)

Ryzyko jak wszędzie, jak zamawiasz ryzykujesz, na szafie i innych portalach podobnie...szafowiczki nieraz pisały że dostają nie to co kupiły i to transakcje na szafie, więc raczej to jest ryzyko wszechobecne, ale kto nie ryzykuje...

mnie kusi kiedyś coś kupić. ale się boje troszke

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem jak wie się z jakich aukcji brać przedmioty to można naprawdę nieźle zyskać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na sylwestra -pomoc :)